Kartuş bayiliği

Kartuş bayiliği

oliserKartuş

Oliser, 1991 yılında elektronik ve Fizik mühendisleri tarafından kurulmuştur.Şirket kurucuları mürekkep kartuş dolum makina, ekipman ve malzemelerinin Türkiye de ihtiyacını görerek, bunların üretimini dünyadaki diğer rakiplerine göre çok dikkatli bir şekilde başlamıştır.
Üretim öncelikle Türkiye pazarına yönelik olarak düşnülmüştür, böylece araştırma ve geliştirme bölümü , müşteri geri dönüş ve isteklerine bağlı olarak makina ve ekipmanlarda iyileştirmeler yapmıştır.Yurtdışından makina ve ekipman talepleri gelmiştir, ve Oliser şu anda aralarında tüm Avrupa ülkeleri,Amerika,Japonya,Taiwan,Çin gibi gelişmiş ülkeler başta olmak üzere 65 den fazla ülkeye makina,ekipman ve malzemelerini ihraç etmektedir ve distribütörleri vardır.Oliser bütün makina ,ekipman ve malzemelerini kendi tasarlamakta ve üretmektedir,hiçbir firmanın ürününü taklit etmemektedir.Makinalar şu an CE belgelidir.
Oliser gelişen teknolojiyi takip ederek hemen hemen her ay yeni bir makina,ekipman yada malzemeyi piyasaya sunmaktadır. Oliser konusunda teknoloji üreten dünyanın sayılı firmalarından biridir ve makina,ekipman ve malzemelerini yurtiçi ve yurtdışı fuarlarında sergilemektedir.Oliser’in şu an Türkiye ve bütün kıtalarda binlerce müşterisi vardır, bunların çoğu kartuş dolumunu yapan dolumcular yada frenchise firmalarıdır.

Faaliyet Alanı: Kartuş,Kartuş Dolumu
Bayilik Şartları: yok
Bayilik Paket(ler)inin içeriği : istek üzerine gönderilecek
Bayilik Verilecek İller : Tüm Türkiye
Yatırım Maliyeti : min. 10,000.00 USD
Ortalama Kar Marjı : %50-80
Reklam Katılım Ücretleri : Katılıma bağlı

Gelirden Pay : yok
Ek Hususlar : yok
İlgili Kişi : Necip Ülkü
Adres : Hatay Sk. 17/B 06640 ANKARA
Telefon : 0312 4177275
Faks : 0312 4257281
Web Sitesi : www.oliser.com.tr

5 YORUMLAR

 1. şunu söylemek isterim ki bayilik verileceği zaman, bayilik veren firmaların satış yapılan bölgedeki bayilere destek olması gerekmektedir. herkese kırmızı gül dağıtan bayi anlayışı olmaz. Benim bölgemde kendiside satış yaparak beni baltalıyacak sonra bir sorun oldumu müşteri direk bizi bulacak. böyle bir bayilik anlayışı olmaz.

  TONER DOLUMU NASIL YAPILIR KONUSUNDA HER TÜRLÜ DESTEĞİ SAĞLAYABİLİRİZ. HEMDE ÜCRETSİZ. BİZDEN MAL ALMAYA GEREK KALMADAN.

  Silivri Toner Kartuş Dolum Hizmetleri
  Cihan METİN
  0553 454 42 20 – 0212 728 52 07

 2. Selamlar..

  Yaklaşık iki yıldır BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMLERİNİN satışını yapıyoruz. Firmamız Bursa'da olup 10 yıllık bir firmayız. İthal ettiğimiz ürünlerimizi çok uygun fiyatlardan halkımıza sunuyoruz.

  Son 6 aydır da Türkiye çapında bayilikler veriyoruz. İlgilenenler http://www.bitmeyenkartus.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirler. Online destek bölümünde sorularınız anında cevaplanacaktır.

  İthal ettiğimiz ürünler; Toner, kartuş, ciss sistemler, kolay dolan kartuşlar, mürekkep, fotoğraf kağıtları ve yazıcı ile ilgili tüm ürünler..

  Saygılar..
  Sevgiler..

  BURSA KARTUŞ
  http://www.BitmeyenKartus.com.tr
  0224-224 0000

 3. ben ayazshop diye bir firmadan eco1000 modeli bir makıne aldım 950 euro verdım ve 2000 tane kartus doldurabılceğim malzeme verdıler ayrıca 12 ay vadesiz taksıt yaptılar teknık anlamdada ne sorsanız soluyolar.ben memnunum şimdilik bir şikayetım yok bayilikte verdıler malzemeleri ucuza mal edebılyorm bide kaliteli benım ıcın onemli olan parasından cok kalitesiydi çok şükür o anlamda bi sıkıntı yok

 4. bayilik almadan önce kartuş dolum işiyle ilgili belli bir süre uygulamalı eğitim
  verebiliyormusunuz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here