Katlanabilir ürünler – E-ticaret fikirleri

Katlanabilir ürünler için e-ticaret sitesi kurmak manttıklı. E-ticaret yapmak ve bu işten iyi para kazanmak birçok yeni nesil girişimcinin hayalleri arasında. Yalnız girişimcilerin çekindikleri en önemli nokta büyük firmaların kendilerine pay bırakmamaları. Kısaca giyim üzerine e-ticaret yapmak isterseniz markafoni, trendyol, limango, n11, 1v1y gibi sitelerden ve yoğun reklamlarından dolayı giyim sektöründe zorlanabilirsiniz.

Aynı şekilde hepsiburada, teknosa, vatan computer, gold, istanbul bilişim gibi e-ticaret siteleride özellikle bilgisayar, telefon ve tablet sektöründe de size pek fırsat tanımayabilir. Bu yüzden e-ticaret yatırımcısı olmak istiyorsanız ya çok büyük yatırımlarla bu işe girmeniz gerekiyor ya da niş sektörlerde iş fikirleri bulmanız gerekiyor. İşte size bahsedeceğimiz konuda bu katlanabilir ürünler sektöründe niş bir e-ticaret mağazası açabilirsiniz.

Katlanabilir ürünler
Katlanabilir ürünler

Katlanabilir ürünler son zamanlarda teknoloji sitelerinde ve haber sitelerinde sıkça çıkmaya başladı. Ama bu tarz ürünleri konsept halinde sunabilen bir e-ticaret mağazası yok. Bu yüzden bu ürünler ya tek tek yurt dışından sipariş ediliyor ya da ülkemize gelmiş ise ilan sitelerinde bulunabilirse alınıyor.

Konseptin pazarı büyük sadece Katlanabilir kelimesi ile ilgili Trends Raporları

Katlanabilir kelimesinin yıllara göre aranma hacimi

Katlanabilir kelimesinin en çok arananları

Katlanabilir ürünler listesi

katlanabilir bisikletler
katlanabilir yataklar
katlanabilir masalar
katlanabilir piyano
katlanabilir klavye
katlanabilir motorsiklet
katlanabilir sehpa
katlanabilir yemek masası
katlanabilir koşu bandı
katlanabilir elektrikli bisiklet
katlanabilir ağırlık sehpası
katlanabilir ahşap masa
katlanabilir ahşap sandalye
katlanabilir alüminyum masa
katlanabilir ayakkabı
katlanabilir ana kucağı
katlanabilir ahşap merdiven
katlanabilir orta sehpa
katlanabilir olta
katlanabilir oturak
katlanabilir olta takımı
katlanabilir piknik masası

Genel Bayilik Başvuru Formu :

2 YORUMLAR

  1. Selamlar , 7 senedir Cin’deyim . Eger ithalat ihracat yapmak istiyorsaniz , veya ticari ortak ariyorsaniz . cinden yuklu miktarda mal almak istiyorsaniz benim ile iletisime gecebilirsiniz .danismanlik yaparim , cin ziyaretlerinizde tercumanlik da yaparim . whatsapp : +8615651825250 mail : omer-cavdar@hotmail.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here