Kendi Gözlüğünüzü Kendiniz Tasarlayın

Kendi Gözlüğünüzü Kendiniz Tasarlayın

JINS adlı Japon firması tarafından geliştirilen uygulama, müşterilerin kendi gözlük tasarımlarını yapmalarına imkan sağlıyor.

jinspaint1-760x416

İnsanlar her zaman, stillerini göstermek için farklı elbiseler ve aksesuarlar kullanırlar. Her geçen gün bir çok firma müşterilerine kendi eşsiz tasarımlarını oluşturma imkanı sunuyor.

Bu ayın başında Rmanya merkezli bir firma, Pegas adlı bir marka ile müşterilere eşsiz tasarımlar oluşturma imkanı sağladı. Bisiklet üreticisi firma müşterilerine, desen ve renk varyasyonları ile kendi eşsiz tasarımlarını yapabilecekleri bir uygulama sundu. Şimdi de Japonya merkezli JINS adlı firma JINS Paint App adlı uygulamayı tanıttı. Uygulama sayesinde müşteriler, çerçevelerini, renklerini ve desenleri kendi seçebildikleri bir gözlük tasarımı oluşturabiliyorlar.

Ugulamayı akıllı telefonuna indiren müşteriler 7 farklı çerçeve tasarımı arasından istediğini seçebiliyor. İç ve dış bölgelerini istedikleri gibi tasarlayabilen müşteriler, istedikleri fotoğrafları, resimleri ya da amblemleri tasarımlarına ekleyebiliyorlar. Tasarım tamamlandığında, uygulama gözlüğün son halini 3 boyutlu ve her açıdan görebilecek şekilde müşteriye sunuyor. Ürünün fiyatı ise 7900 Japon Yeni, bu da yaklaşık 66 Amerikan dolarına denk geliyor.

Firmanın Web Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here