Kendi Kendine şişebilen sörf tahtası 200 bin dolar kazandırdı

Kendi Kendine şişebilen sörf tahtası 200 bin dolar kazandırdı 1
Sörf

Slovenyalı bir girişimci, geliştirdiği kendi kendine şişebilen elastik sörf tahtası ile tam 200 bin dolarlık girişim sermayesi elde etmeyi başardı.

Sörf
Sörf

Akıllı, kendi kendine şişen sörf tahtası olarak lanse edilen SIPABOARDS NEO adlı girişim, Indiegogo üzerinden yaptığı kampanya ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ülkemizde daha yeni yeni hayran kitlesi oluşmaya başlayan bir spor olan sörf, bir çok yabancı ülkede ise sevilerek yapılıyor. Bu nedenle gördüğü ilgi de makul karşılanıyor.

Cihazın kullandığı kendi kendine şişme teknolojisinin ise bir çok farklı ürüne uygulanabileceği düşünülüyor. Buna göre deniz yatakları, aile boyu deniz üzeri koltuk takımları ve şişme deniz kalelerin bu sayede çok daha fazla rağbet görebileceği tahmin ediliyor.

Sörf Tahtası
Sörf Tahtası

Bir çok insan sırf şişirmesi zor diye bu tarz ürünleri almaktan çekinmektedirler ve bu da şişme deniz ürünlerinin satışlarını ciddi oranda etkilemektedir.

SipaBoards adlı ürünün ise yaz aylarında yapacağı satışların katlanarak artması bekleniyor. Ürünün kalitesine göre farklı 3 modeli bulunuyor. Buna göre daha profesyonelce deniz üzerinde eğlenmek isteyenlere göre de çocukların kullanabileceği tarzda da modeller bulunuyor. Indiegogo üzerinden kampanyalı satış fiyatı, ise 640 ila 940 dolar arasında modeline göre değişiyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here