Kenkodo Dünyanın İlk Akıllı Sağlık Cihazı Kenkodo

Kenkodo Dünyanın İlk Akıllı Sağlık Cihazı Kenkodo

Kenkodo, dünyanın ilk evde kullanılabilen kapsamlı sağlık analiz cihazı.

kenkodo

Basit bir kullanıma sahip bu akıllı cihaz sahip olduğu kan analiz ünitesi sayesinde bir damla kanda bulunan 1000’den fazla molekülü test ediyor ve elde ettiği bilgileri akıllı cihazlara gönderiyor.

Şeker hastalarının kullandığı cihaza benzer bir yapısı bulunan Kenkodo, sdece şekerinizi değil, vücudunuzda bulunan tüm molekülleri inceler. Tamamen hijyenik ve zararsız olan kan alma işlemi günde bir kaç defa, günlük ya da haftalık olarak yapılabiliyor. Bu işlemin zaman planlaması inceleme istediğiniz değerlere göre değişiyor.

Hayat alışkanlıklarınızın sağlığınızı nasıl etkilediğini, hangi yiyeceklerin ve içeceklerin vücudunuza nasıl etki ettiğini Kenkoda ile öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca akıllı cihaz, cep telefonunuz üzerinden verilerinizi Kenkodo’nun uzmanlarına gönderme imkanı sağlıyor. Bu sayede verilerinizi inceleyen uzmanlar sağlığınız hakkında daha ayrıntılı bilgiler verebiliyor.

Cihaz sayesinde metabolizmanızın durumunu, içtiğiniz bir kahvenin ve ya farklı bir içeceğin vücudunuza nasıl etki ettiğini görmenize imkan veriyor.

Indiegogo üzerinden kampanya başlatan Kenkodo 46 bin dolarlık fon elde etmiş durumda. Cihazın farklı satış kampanya seçenekleri bulunuyor ve en düşük fiyatı olarak yaklaşık 60 dolar belirlenmiş durumda. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here