KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları 17 Şubeye Ulaştı

KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları 17 Şubeye Ulaştı 3

KIDS EDUCATION ACADEMY 17 Şubeye ulaştı

Eğitim sektöründe adından sıkça bahsettirmeye başlayan, okul öncesinden üniversiteye kadar çeşitli eğitim programları ile avantajlı bayilikler veren KIDS EDUCATION ACADEMY yeni şubeleriyle büyümeye devam ediyor.

KIDS EDUCATION ACADEMY
KIDS EDUCATION ACADEMY

İki Dilli Eğitim, Erken İngilizce, Erken Matematik eğitimleri ve kendine has özel programları ile ülkemizde okul öncesi eğitime yeni bir soluk getiren KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları Genel Müdürü İbrahim Candaş “Çocuklarımızın ilkokula başlamadan önce alacakları eğitim çok önemlidir. Donanımlı bir şekilde ilkokula başlayan çocuklar öğrenim hayatları boyunca daha bilinçli ve daha başarılı oluyorlar. Bu felsefe doğrultusunda kurumlarımızda çocuklarımıza Çoklu Zeka Kuramı ve Etkin Öğrenim Metotları eşliğinde eğlenceli bir eğitim sunuyoruz. Bu ay içerisinde İstanbul – Gaziosmanpaşa, İstanbul – Başakşehir ve Trabzon şubelerimizi açtık. Böylece şube sayımız 17’ye ulaşmış bulunuyor. Her ay onlarca bayilik talebi alıyoruz. Bayilik verirken ince eleyip, sık dokuyoruz. Eğitim, çok ciddi ve uzun soluklu bir sektördür. Önceliği eğitim olan ve bizlerle aynı heyecana sahip yatırımcılarla yolumuza devam etmek istiyoruz. Yatırımcılara çok avantajlı bayilik fırsatları sunuyoruz. Şu anda bir eğitim kurumu olan kişilere öncelikli olarak bayilik veriyoruz. Halihazırda görüşmelerimizin devam ettiği yeni şube adayları bulunmaktadır.

Hedefimiz 40 şubeye ulaşmak. Bunu yaparken de istikrarlı bir şekilde ilerlemek gerekiyor. Bu hedefe ulaştığımızda tüm bayilerimizi de kapsayan yepyeni projeler üzerinde çalışıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here