KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları’nın 30.Şubesi Açıldı

KIDS EDUCATION ACADEMY

KIDS EDUCATION ACADEMY

Ülkemizde okul öncesi eğitimde adından sıkça bahsettirmeyi başaran ve sektöründe Altın Marka ödülünü kazanan KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları İstanbul’da açılan yeni şubeleriyle 30 franchise şubeye ulaştı.

KIDS EDUCATION ACADEMY

Konusunda uzman akademisyenlerce hazırlanmış özgün ve patentli eğitim programları ile okul öncesi eğitime yeni bir soluk getiren KIDS EDUCATION ACADEMY Kreş ve Anaokulları’nda Erken İngilizce, Erken Matematik ve Yetenek Programları uygulanmaktadır.

Donanımlı nesiller yetiştirmeye yönelik özel etkinlikler uyguladıklarını ve bu konuda çok hassas olduklarını belirten KIDS EDUCATION ACADEMY Genel Müdürü İbrahim Candaş ‘çocuklarımızın okul öncesi çağda alacakları eğitim tüm okul hayatlarını hatta tüm yaşamlarını şekillendirmektedir. Yaş ilerledikçe öğrenme düzeyi düşmektedir. Bu sebeple, klasik okul öncesi eğitim bu yüzyılda çocuklarımız için uygun değildir. Bunun yerine, çağın gerektirdiği şekilde, dayatmadan ve yetenekleri doğrultusunda bir eğitim almaları gerekmektedir. Kurumlarımızda eğlenceli bir şekilde yapılan eğitimler sayesinde çocuklarımız, çağın gerekliliklerini sağlayan donanımla ilkokula başlıyorlar.

Bu felsefe doğrultusunda, kurumlarımızda çocuklarımızın merak eden, soru soran, sorgulayan, muhakeme gücü yüksek, yaşadığı çevreye karşı duyarlı ve saygılı, sorumluluk alan bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyoruz. Çoklu Zeka Kuramı, Tam Öğrenme, Montessori ve Etkin Öğrenim Metotları eşliğinde eğlenceli bir eğitim sunuyoruz. İstanbul’da açılan yeni şubelerimiz ile şube sayımız 30’a ulaşmış bulunmaktadır.

İstikrarlı bir şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. Her ay onlarca bayilik talebi alıyoruz. Yatırımcıların heyecanı bizim için çok önemli, fakat kurumsal prensip olarak İstanbul ve Ankara hariç her ile sadece 1 bayilik veriyoruz. Bu yüzden, önceliği eğitim olan ve bizlerle aynı heyecana sahip yatırımcılarla yolumuza devam etmek istiyoruz. Hatta, halihazırda bir okul öncesi eğitim kurumu olan kişilere öncelikli olarak bayilik veriyoruz.

Yatırımcılarımıza mekan seçimi, personel seçimi ve eğitimi, kurumsal kimlik çalışması ve eğitim seti desteği veriyoruz. Bunun yanında tüm şubelerimiz periyodik olarak denetimden geçiyorlar. Böylece bayilerimize desteğimizi her daim devam ettiriyoruz” dedi.

Bayilik Başvurusu için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here