Kids Education Academy Kreşleri Hızla Büyüyor

kidsAmerika’da yaygın olarak kullanılan Kids Education Academy, Türkiye’de yeni açılacak olan Ankara, Bursa, Kayseri ve Lefkoşa şubeleri ile şube sayısını her geçen gün artırıyor. Kids Education Academy, iki dilli eğitimi, Erken İngilizce eğitimi ve Erken Matematik eğitimi ile farklılığını ortaya koyarak daha bilinçli ve bilgili çocuklar yetiştiriyor.
Özel metotlar eşliğinde verilen Erken İngilizce ve Erken Matematik eğitimleri özel eğitim kaynakları ile desteklenmektedir. Çoklu zeka kuramı ve etkin öğrenme yöntemleri ile verilen bu eğitimler çocukları sadece okulda değil hayatta da başarılı olmalarını sağlıyor.
Her ilde sadece bir adet bayilik verecek olan KIDS EDUCATION ACADEMY kreşi açmak için ortalama 100.000 TL yatırım yapmak gerekiyor. Bayilik anlaşması imzalandıktan sonra her türlü danışmanlık ve eğitim hizmetleri genel merkez tarafından verilmektedir.

Kreş açmak için yeterli yatırımı yapamayacak olan kişilere genel merkez tarafından istenilirse sadece Yayın Temsilciliği hakkı da verilebilmektedir. Her ilde sadece bir adet Yayın Temsilciliği verecek olan KIDS EDUCATION ACADEMY, bu konuda da yatırımcılara destek oluyor. Yayın Temsilciliği için yapılması gereken yatırım sadece 750 TL olup, www.kidseducationacademy.com sitesindeki Yayın Temsilciliği Başvuru Formunun doldurulması yeterlidir.

1 YORUM

  1. slm ben alanyada kreş işletiyorum sizinle bu konu hakkında görüşmek istiyorum okulumu size bağlı yapabilirmiyim bana dönerseniz sevinirim tşk

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here