Kiralık köpek

  ABD’NİN San Francisco kentinde iki hayvan dostunun kurduğu kiralık köpek servisi, büyük ilgi görüyor. FlexPetz şirketi aylık 100 dolar aidat karşılığında, üyelerinin farklı cinslerdeki köpekleri bir günlük veya birkaç saatliğine ödünç alabilmesi sistemiyle işliyor. Böylece özellikle büyük kentte yaşayan ve çalışan kesimin köpeğin tüm problemleri ile ilgilenmesi için ihtiyacı olan zaman problemi ortadan kalkıyor. Şirket şimdilerde “ortak köpek sahipliği” isimli yeni bir proje üzerinde çalışıyor.

  5 YORUMLAR

  1. slm bn ceren bn de 15 günlük kiralık köpek arıom ama küçüyüm 10 yaşındayım annem de arıo küçük minik yavru bir köpek ararım sonnn

  2. arkadaşlar slm bn nazlı ücretsiz köpek istiyorum ona iyi bakıcamdan emin olun köpeklri çok seviyoruz ailece köpegini bana wermek istiyen olursa seve seve bakmaya hazırım maalime cvp atabilirsiniz TEŞEKKÜRLER not (ama lütfen maailimde ki boos daki O ları sıfırla yazınız)

  3. Peki hergün farklı farklı sahiplere takılmaktan sapıtan köpeğin, sahibi/sahiplerini ısırması durumunda, ısırılan ''sahip'in açacağı davanın tazminatı nasıl karşılanacak? :)

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here