Kısa zamanda popüler olan 4 iş fikri

Kısa zamanda popüler olan 4 iş fikri 4
ADV3NTURE HOODIE

2016 Yılında Popüler olan 4 iş

İş fikirleri dünyanın dört bir tarafında sürekli olarak üretilmeye devam ediyor. Bu yazımızda sizlere kısa sürede yatırım sitelerinde popüler olan 4 iş fikrinden bahsedeceğiz. Bu işler aslında çok uç fikirler değil. İş fikirlerinin arasında teknoloji ile uyarlanmış olanlar, inovasyona uğrayanlar ve eski ürünlerin değişmiş modellerinden oluşuyor.

Popüler olan iş fikirleri

1- Fidget Küp Masaüstü Oyuncak

ADV3NTURE HOODIE
ADV3NTURE HOODIE

Fidget Küp masaüstü bir stres atma aracı. Ofis çalışanlarına yönelik hazırlanan bu ürün aslında bir nevi oyuncak. 3 milyon dolar yatırımı yakalayan bu fikir şu ana kadar 74.850 kişi tarafından desteklenmiş durumda. 14 dolar ve 19 dolar gibi fiyatlandırma yapılan ürünün 6 tarafında da farklı stres atma oyunları mevcut. 8 farklı renkte üretilecek olan Fidget Küplerin teslim tarihi Aralık 2016.

2- ADV3NTURE HOODIE – Çok özellikli Ceket

ADV3NTURE HOODIE
ADV3NTURE HOODIE

Daha önce yatırım alma açısından çok başarılı olan ceketleri görmüştük. Bu ceket’te diğerleri gibi başarılı olma yönünde ilerliyor. 280.000 dolar yatırımı geçen ürüne 2216 destekçi şimdiden finans sağlamış durumda. Yatırım alma sürecinin 31 gün daha devam edeceğine bakılırsa bu üründe milyon doları geçecek olan iş fikirleri arasında girmeye aday gözüküyor. 23 adet farklı cebi bulunan ceket, lüks ve konforlu bir ürün olarak lanse ediliyor. 3 farklı çeşitte üretilen ceket 4 çeşit kumaştan üretilecek ve 2017 Ocak ayında teslim edilmeye başlanacak. 289 ve 299 dolara gibi satış fiyatları olan ceketin suya dayanıklı olma özelliği de bulunuyor.

3- Sgnl Parmak Ucu ile Telefon Görüşmesi

Sgnl
Sgnl

Sgnl isimli teknolojik ürün akıllı saatlerin kordonuna yerleştirilen bir cihaz. Bu cihaz sayesinde telefon görüşmelerinizi parmak ucu ile yapabiliyorsunuz. Bu çeşit konuşmak kulaklık kullanmaktan daha kolay oluyor. Telefonunuz çaldığında elinizi kulağınıza götürüp cevap verebiliyorsunuz. 99 ve 109 dolar gibi erken teslim fiyatları bulunan ürün 2017 Şubat ayında teslim edilmeye başlanacak. Şimdiye kadar 725.000 dolar yatırımı geçen fikire 4335 kişi destek veriyor.

4- FaceCradle Seyahat Yastığı

FaceCradle
FaceCradle

FaceCradle Seyahat Yastığı 1.219.000 dolar yatırımı geçmiş güzel bir iş fikri. 16.505 destekçi tarafından fonlanan fikirde ki seyahat yastığı hipo alerjenik kumaştan üretilmiş. Makinede yıkanabilir olan ürünün fiyatı 29 ve 39 dolar gibi düşünülmüş. Ekim ve Kasım aylarında teslim edilmeye hazırlanan porjenin finans sürecinin bitmesine daha 19 gün var. Bu fikir ile ilgili kısa bir başarı örneğini de anlatmadan geçmeyelim. Ürün üretilmeden önce Facebook üzerinden 100 dolarlık bir tanıtım yapılıyor ve yaklaşık 500.000 kişinin görüşü alınıyor. Ardından fon toplama sitesi Kickstarter‘a başvuru yapılıyor ve sonuçlar gayet olumlu. Bu yüzden bir ürün üretmeden önce mutlaka tüketicilere başvurun ve onların değerlendirmeleri doğrultusunda ürününüzü geliştirin.

1 YORUM

  1. Hem sağlıklı olalım. hem para kazanalım. fda onaylı Amerika’dan ithal ürünlerle. Network marketingde devrim, Ulaşılabilir paralarla iş ortağımız olun. hem satıştan hem sistemden para kazanın. Facebook @migensedef beğeni sayfasından ya da 05332247383 den İbrahim BURMAOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here