Kişiselleştirilebilir Akıllı Duvar Saati

Dünyanın ilk akıllı duvar saati olan Coolest Clock adlı ürün yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

20141127034411-rsz_per-int-01d-mod

Üretici firma tarafından dünyanın en güzel ve en eşsiz projeksiyon saati olarak gösterilen ürün sahibi tarafından istenildiği gibi kişiselleştirilebiliyor, arkaplanı değiştirilebiliyor. Akıllı duvar kağıdı, sadece saati göstermekle kalmıyor, arkaplanı değişebiliyor ve kişisel temalar uygulanabiliyor. Bunun yanında duvar saatinizde interaktif bir saat, hava durumu göstergesi, Facebook ve Twitter ileti göstergesi, aile üyelerini görebileceğiniz bir harita, güncel haber istasyonu, spor sonuçları gibi görevleri başarıyla gerçekleştirebiliyor.

20141127035535-rsz_per-int-02c-mod

Akıllı duvar saati Coolest Clock, bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonunuza bağlanarak kendisine ait uygulama üzerinden düzenlenebiliyor. Bu harika saat özellikle önemli bildirimleri ve güncellemeleri telefonunuza bakmadan oturduğunuz yerden görmenizi sağlayarak yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Ürün, duvara projeksiyon sistemi sayesinde istediğiniz tüm görüntüleri yansıtabiliyor, bu sebeple tamamen düzenlenebilir ve kendi kendine değişebilen görüntüler sunabiliyor.

Bu muhteşem ürün Indiegogo üzerinden 90 bin dolarlık fon kaynağını elde etmiş durumda. Coolest Clock’un satış fiyatı ise 180 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here