Klikemlak Gayrimenkul Bayilikler Verecek

Klikemlak Gayrimenkul Bayilikler Verecek
Klikemlak

KLiKEMLAK FRANCHİSE VERIYOR

OFİSİNİZİN IŞIKLI TABELASI, MASANIZ, TÜM OFİS GEREÇLERINIZ ÜCRETSİZ, ÜSTELIK MARKA BEDELI ALINMAMAKTA.

Klikemlak.com emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen, kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları, haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutan emlak platformudur.

Ekim 2005 de profesyonel ekibi ile hızlı çalışmalarına başlayan klikemlak.com Mart 2005 de siteyi emlak ofislerine açmıştır.

Klikemlak
Klikemlak

HEDEFİMİZ

klikemlak.com’un öncelikli hedefi bireysel kullanıcılarımıza ve kurumsal iş ortaklarımız emlak ofislerine, hem görsel hem de teknik olarak yüksek kalitede hizmet vermek ve emlak sektöründeki tüm oyuncuları tek bir çatı altında buluşturmaktır.

AMAÇLARIMIZ

Emlak ofislerinin ilk tercihi olmak: Sınırsız ve detaylı portföy yayınlama imkanı ile bilinçli ve alım gücü yüksek hedef kitleye ulaşma olanağı emlak ofisleri ile işbirliğimizin temelidir.

Emlak arama zahmetini en aza indirmek: Sitede üye olmadan zahmetsizce detaylı ilan aramak, kriterleri verilen yeni ilanlardan haberdar edilmek, ilanlar arasında karşılaştırma yapabilmek emlak arama zahmetini en aza indiren kullanıcı dostu bir site olmamızı sağladı.

Emlak sektörünü tek bir çatı altında toplamak: Doğru, kaliteli hizmet ile profesyonel emlak ofislerini, inşaat firmalarını ve ne aradığını bilen bilinçli alıcıları sektörün tek adresinde buluşturmayı hedeflemektedir.

Güncel ve doğru hizmetin önemini vurgulamak: Gerçek alıcı ve satıcıları ,doğru ve güncel ilanlar için buluşturmak ve hedeflerine hızlı ulaşmalarını sağlamak.

Sektöre yeni hizmetler sunmak: Sektör kalitesini ve verimini artıracak teknoloji destekli tüm yenilikleri hızlı ve gelişmekte olan emlak sektörüne sunmak.

BAYİLİK KATEGORİSİ: EMLAK / GAYRİMENKUL

KURULUŞ YILI : 2005

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: BAYİLİK İÇİN ALANINDA GİRİŞİMCİ VİZYON SAHİBİ MARKAYA DEĞER KATABİLECEGINE İNANAN GENÇ BAY VE BAYAN GİRİŞİMCİLER ARANIYOR.BAYİLİK İÇİN MARKA İÇİN BİR ÜCRET ALMADIĞIMIZ GİBİ OFİSİNİZİN TÜM MASA SANDALYE OFIS MALZEMELERI TABELANIZ ÜCRETSİZ VERİLMEKTEDİR.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • PAZARLAMA DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
 • REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: Bülent ÜÇÜNCÜ
CEP TEL: 0533 359 20 86
İŞ TEL : 0850 532 06 27
[email protected]
www.klikemlak.com
ADRES: GENEL MERKEZLER -FATİH VE ŞİŞLİ

6 YORUMLAR

 1. İstanbul Bağcılarda Ofis açmak istiyoruz bize yardımcı olurmusunuz.Bayilik almak istiyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here