Knuckle Light Projesi Yoğun İlgi Topluyor

Knuckle Light Projesi Yoğun İlgi Topluyor 1

Knuckle Light

Yolunuzu aydınlatmanın en güvenilir yolu el fenerleridir. Klasik el fenerleri tasarım olarak eksik olduğundan dolayı kullanım açısından bazı zorluklara sebebiyet vermektedir. Büyük olmaları ve elinize tam oturmamasından dolayı kullanım esnasında elinizden kayabilir ve yere düşebilir. Ayriyeten pil ile çalışıyor olmaları artı bir masraf olarak kullanıcılara yansımaktadır. Kullanıcıların bu tip sorunlar ile karşılaşmasını engellemek için Knuckle Light isimli bir proje geliştiren Don Hopkins projesine destek bulmayı başardı.

Knuckle Light
Knuckle Light

Don Hopkins’in geliştirmiş olduğu el feneri projesinin en büyük artısı şarj edilebilir ve kolay kavranabilir olması. Knuckle Light feneri avucunuza tam oturur böylelikle elinizden kayıp düşmesi imkansız bir hal alır.
fener
Knuckle Light karanlık ortamları aydınlatma amacı ile kullanılabilen alternatif bir üründür. Knuckle Light ellerinizin üzerine giyilebilir bir tasarıma sahip bu tasarım onu diğer led fenerler’den ayırarak dünya üzerinde tek kılıyor. Knuckle Light su altında da 10 dakika kadar kullanılabilmektedir. Dan Hopkins geliştirmiş olduğu projeye destek fon sağlayabilmek için kickstarter sitesine başvurdu. Kickstarter’dan 15.000 dolar alt limitli fon talebinde bulunan Dan Hopkins şu ana kadar 20.079 dolar fon toplamayı başardı. Projenin kickstarterdan kalkmasına 13 günden az bir süreç kaldı. Bu süreç içerisin de daha fazla yatırım almayı amaçlayan Dan Hopkins kısa sürede seri üretime geçmeyi planlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here