Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi

Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi
Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi

Köfteci Ramiz Bayilik Sistemi

Köfteci Ramiz markası olarak üç değişik işletmecilik sistemimiz söz konusudur.

  • Ana firma olarak şube açmak.
  • Franchising modeliyle bayilik vermek.
  • Join Venture (Ortak Girişim) Ana firmayla bayiinin iki ortak gibi restoranı işletmesi.

Şube, Join Venture ya da Franchising hangi model olursa olsun Köfteci Ramiz’in kurumsal işletme anlayışı değişmemektedir. Her üç modelde karlılık, franchising bedeli, ürün teminleri, personel eğitimleri aynı biçimde uygulanmaktadır. Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi

Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi
Köfteci Ramiz Bayilik ve Bayilik Sistemi

 

Köfteci Ramiz Ürünlerin Ana Firma Tarafından Tedarik Edilmesi

Köfteci Ramiz restoranlarında ürünler günlük olarak Akhisar’daki merkezden taşınmaktadır. Temelde köfte ve diğer et mamulleri, Ramiz özel pidesi, salata barda yer alan zeytin, zeytinyağı, turşu grupları, bakliyat ürünleri, yarı mamul ve mamul tatlı grupları dışında yer alan taşınması rasyonel ve ekonomik olmayan ürünler için bayii kendi belirleyeceği tedarikçilerle çalışabilmektedir. Ancak gazlı içecekler ve ayran gibi ürünlerde ana firmanın belirleyeceği sözleşmeler üzerinden tedarik yapılmaktadır. Ürünler dondurulmadan günlük olarak bayiinin kapısına kadar gönderilmektedir.

Köfteci Ramiz Restoran Dekorasyon ve Mimari Uygulamalar

Köfteci Ramiz’in konseptini taşıyabilecek kendi mimar gruplarımızla çalışılması zorunludur. Mimarlarımızın çizeceği proje yine mimarlarımızın denetimi altında sizin de seçebileceğiniz uygulamacı taşeronlarla uygulanabilir. Ancak dekorasyon ve demirbaşların tedarik edilmesinde ana firma olarak ekonomik çözümler anlamında tavsiyelerde bulunmaktayız. Genel olarak alışveriş merkezlerinde 80-120 metrekare aralığında, caddelerde ise 120-250 metrekare aralığındaki binaları seçiyoruz. Binaların içinde sayılabilecek, bahçeler, bodrum katlar, batar katlar gibi üniteler dışında oturum alanlarının bu metrekarelerde olması gerektiğini düşünüyoruz. Yine de bu konuda da lokasyona göre hareket etmekteyiz. Ortalama bina dekorasyon maliyetlerini bayilerimiz metrekare başına 1.500-2.000 TL civarlarında maletmektedir.

Köfteci Ramiz Franchising Bedeli, Royality Bedeli, Reklam Katkı Payı

Franchising Bedeli, ana firma tarafından, süre sınırı olmadan, bir defaya mahsus olarak alınan ücrettir. Bu bedel ve aylık yüzde şeklinde alınan bedel tamamen lokasyona göre değişmektedir. Franchising Sistemimiz içinde Reklam Katkı Payı alınmaz. Franchising Bedeli her şube için değişebilen bir rakamdır, bir çok markadan farklı olarak Köfteci Ramiz’in franchising sisteminde restoran yapılacak bina belirlenmeden, franchising bedeli belirlenemez.

Köfteci Ramiz Personelin Eğitimi

Açılacak restoranın yakınında ikamet eden personellerden restoran kadrosunu oluşturmaya gayret edilmektedir. Bayii adayının tedarik edebileceği personel ile ana firmanın varsa bölge personel havuzundan istihdam edebileceği personel Akhisar’daki Merkez Restoran’da ortalama üç haftalık eğitim sürecine tabii tutulur. Bu süre içinde eğitilen personelin, yeme, içme ve konaklama masrafları ana firma tarafından sağlanmaktadır. Bu sürecin sonunda Köfteci Ramiz’in operasyon timi ile birlikte eğitilen personel “yerinde eğitim” denilen ikinci bir eğitim sürecine açılacak restoranda devam eder. Operasyon Ekibinin restoran işletim sistemini oturtmasıyla yeni restoran sistemi yeni personele devir edilir. Ayda en az iki kez restoran kontrolleri ve gölge müşteri uygulamalarıyla sürekli denetim devam eder.

Köfteci Ramiz Yatırımcıdan Beklenen

Köfteci Ramiz markasıyla halen üç konseptte restoran açmaktayız. Karayolları Yol Restoranları, Cadde Konseptinde Açılan Restoranlar ve Alışveriş Merkezleri Restoranları. Alışveriş Merkezlerinde, Köfteci Ramiz firması marka olarak bulunmaya karar verdiği restoranlarda kiralamayı kendi yapmakta, kiralamadan sonra da franchising modeliyle bayilik vermeye karar verdiğinde seçtiği bayii adayı ile alt kiralama sözleşmesi düzenlemektedir. İzmir ve İstanbul’da açılacak alışveriş merkezlerinde bayilik verilmemektedir.

Yatırımcıdan beklenen, yalnızca finansal yatırım değil, Köfteci Ramiz markasıyla açılabilecek farklı lokasyonlarda farklı projeler üretebilmesidir. Marka olarak yatırımcı adaylarına yer tavsiyesinde bulunmamaktayız. Yine yatırımcının, bu işten başka işi olmaması, işinin başında uzun mesailer verebilecek kadar zamanı olması, Köfteci Ramiz’in yatırımcıdan beklediği en önemli özelliktir.

Köfteci Ramiz Bayilik Alacaklar için Önemli NOT : İzmir ve İstanbul’da AVM’lerde açılacak olan yeni şubeler için franchising başvurusu kabul edilmemektedir. Köfteci Ramiz bu şehirlerde AVM içinde açılacak yeni restoranları ana firma olarak kendisi açacak ve işletecektir. Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusu yapmak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Köfteci Ramiz Bayilik Başvuru Formu linke tıklayarak Köfteci Ramiz Bayilik Başvuru Formuna giderek Köfteci Ramiz Bayilik Başvurusunda bulunabilirler.

Köfteci Ramiz Bayilik İletişim Bilgileri

Köfteci Ramiz Akhisar Merkez
Adres: Akhisar-Balıkesir Karayolu 3.Km. BP Akaryakıt İstasyonu 45220 Akhisar / Manisa
Telefon: (236) 414 33 33
Faks: (236) 413 88 44
E-Posta: [email protected]
Mesai Saatleri: 09:00 – 18:00

Köfteci Ramiz İstanbul Bölge Müdürlüğü
Adres: Kaptanpaşa Mah. Piyalepaşa Bulvarı No:73 Kat:9 Ortadoğu Plaza Okmeydanı Şişli/İstanbul
Telefon: (212) 273 07 05
Faks: (212) 273 07 03
E-Posta: [email protected]
Mesai Saatleri: 09:00 – 18:00 (Hafta İçi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here