Kokuyu yok eden cephe kaplaması

Çanakkale Seramik&Kalebodur, nem ve kokuyu yok eden iç cephe kaplaması Ecocarat’ın Türkiye’de satışa sunacak.

Kaleseramik Satış ve Pazarlama Koordinatörü Bahadır Kayan, Ecocarat’ın özellikle nemin yüksek olduğu iller, hastaneler, kreşler, mutfağı açıkta olan stüdyo tipi evler, müzeler, okullar ve kütüphanelerde kullanılabileceğini söyledi.

Japon Inax’ın ürettiği Ecocarat’ın Türkiye temsilcisi Global Group Başkanı Cüneythan Ergene şunları söyledi: “Japon hükümetinin 11 yıl önce, hastanelerdeki mikrobu ve kapalı mekânlardaki bulaşıcı hastalıkları ortadan kaldırabilmek için 800 yıllık seramik devi Inax’a ürettirdiği Ecocarat, nemi yok ederek havayı steril hale getiriyor. Ecocart’la, bakteriler, duman, yemek, tuvalet gibi istenmeyen kokular yok oluyor. Ürün kirlenmiyor, yanmıyor.”

Ecocarat’ın formülünün Japonya’da devlet kasasında saklandığını belirten Ergene, ürünün Türkiye’de 2007’den bu yana satıldığını ancak Türkiye geneline ve Türk cumhuriyetlerine ulaşabilmek için Çanakkale Seramik&Kalebodur’la anlaştıklarını anlattı. Ergene, ürünün metrekare fiyatının 70 ile 100 euro arasında değiştiğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here