Kolay Raf Üretme Fikri Tutabilir

Yurtdışında üretilmiş farklı bir fikirden yola çıkarak anlatacağımız bu iş fikrinde sizlere The Upshelf olan ürünü tanıtmak istiyoruz. Bu ürünün ilk amacı şemsiyelerin borusuna takılabilecek bir raf geliştirmek. Ürün iş fikri olarak başarılı bir düşünceye sahip. Özellikle yaz sezonunun gelmesiyle birlikte bu ürün popüler olabilecek bir nitelik taşıyor. Ürün resimlerini yakından incelerseniz bir çok kişinin rahatlıkla işine yarayabileceğini göreceksiniz.

Raf olarak güzel bir fikirde olsa biraz inovasyona ihtiyacı var.

Örneğin bu ürünü geliştirmek istiyorsak sadece şemsiyelerde değil bir çok üründe ve hatta balkonlarda da kullanılabilir hale getirebiliriz. Böylece raf olarak ufak çiçekleride, mandallarıda taşıyabilir. Daha da geliştirmek isteyenler isteyenler ise bu portatif rafın içerisine akıllı cihazları şarj edebilecek ufak bir şarj cihazı bile monte edilebilir.

Aklımıza gelen ilk pazar olarak şemsiye üreticilerini düşünebiliriz. Bundan sonrası ise özellikle marka olmuş ve çok mağazası bulunan Tekzen, Koçtaş gibi yapı marketlerine de rahatlıkla toptan olarak satılması düşünülebilir.

Kolay Raf Üretme ile ilgili resimler

raf01 raf1 raf3

 

Sponsor

3 YORUMLAR

  1. Az bir parayla düzenli günlük geliriniz olsun istermisiniz ne bayilik parası ne frence parası ne dosya parası nede proje parası nede komisyon parası istemiyoruz bizim çiftlikte doğal organik özgür tavuk köy yumurtası üretiyoruz az parası olup ta ne iş yapabilirim diye düşünen ve şehirde bunalan tarıma yatırım yapmak isteyip de arazim yok diye düşünmeyin 600 dönüm tapulu arazimiz 70 bin dönüm de büyükbaş hayvan besiciliğine uygun meramız var burada sizde paranız ölçüsünde bize katılabilirsiniz verdiniz parada size bir ay gibi kısa bir sürede dönüyor kısaca size bir hesap yapalım
    örneğin bin adet tavuk alıyorsunuz tavuğun tanesi 10 Tl 1000×10 = 10 bin TL ediyor köy yumurtasının tanesi 50 KRŞ bin tavuk günlük ortalama 800 yumurta verir 800 x 500 =günlük 400 TL ediyor 400 TL de ayda 12 bin TL ediyor verdiğiniz para size kısa bir sürede dönüyor ilgilenen arkadaşlar eko tarım doğal ürünler facebook dan izleyin must19_@msn.com gewungurlu Mustafa kayar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here