Kolos iPad Yarış Direksiyonu

Kolos iPad Yarış Direksiyonu
KOLOS

iPad’de yarış oyunu tutkunlarının hoşuna gidecek bir ürünle karşı karşıyayız. Tablet kullanıcılarının en büyük zevklerinden biri de cihazlarının büyük ekranlarında oyun oynamaktır.

KOLOS

Apple’ın popüler tableti iPad’in de oyun konusunda hatırı sayılır bir ünü olduğunu kabul etmek gerekiyor. Büyük ve net ekranı oyun meraklılarını cezbeden unsurlardan biri. Piyasada farklı oyun türlerine özel tasarlanmış pek çok aksesuar bulabiliyoruz. Fakat bu kez özellikle yarış oyunu tutkunlarının hoşuna gidecek bir ürünle karşı karşıyayız.

Yarış oyunları oynarken cam ve alüminyumdan inşa edilmiş dikdörtgen bir obje yerine gerçek direksiyon deneyimi sunan bir aksesuar kullanmak istiyorsanız KOLOS size aradığınızı veriyor. iPad’in 2,3 ve 4. jenerasyonları ile uyum gösteren bu aksesuarın fiyatı hakkında henüz bir yorum yapılmıyor. Söz konusu ürün iki parçadan oluşmakta. Direksiyon bölümünü ayrı olarak kullanabileceğiniz gibi cihazı herhangi bir yüzeye sabitleyip de kullanabilme şansına sahipsiniz. iPad’i çıkarmak ve takmanın sadece tek bir tuşla gerçekleştirildiği KOLOS’un kullanım özelliklerine aşağıda yer alan videodan göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here