Kono Pizza Cafe Bayilikler Veriyor

Kono Pizza 2004 yılında İtalya’da ödüllü Master şef aşçı Etoile institu aşçılık okulunun kurucusu Boscolo tarafından kurulmuştur.Önce İtalya’da sonra 22’yi aşkın ülkede çok başarılı bir büyüme yakalayan Kono Pizza; Türkiye de bölge ve il bazında Distribütörlükler ve Bayilikler vererek büyümek istiyor.

Kono Pizza
Kono Pizza

Tek kişilik külah şeklindeki pizza ve tatlıları,lezzetinin yanında çok dikkat çekmektedir. Yürürken bile rahatça yenebilen pizzalar özellikle gençler arasında, tatlıları ise her yaşta ilgi görmektedir. Kono pizza cafe formati ek ürünlerle birlikte harika ve kar marjı yüksek bir konsepttir.Ayrıca Kono Pizza şubeleri, Kiosk, Corner seçenekleri mevcut.

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri:
UYGUN YER: Kono Pizza üç çeşit lokasyonda bayilik veriyor.
Bunlardan ilki alışveriş merkezleri; minimum 40 metrekare dükkân,minimum 8 m2 kiosk, üçüncü lokasyon olan ana caddelerde ise yine minimum 60 metrekare dükkanlar, teras veya bahçe aranıyor.

YATIRIM MALİYETİ: Franchising giriş bedeli 2017 yılı için 10 bin Euro olan Kono pizza da yatırım maliyeti ise metrekare, işletme tipi ve fiziki durumuna göre 30 bin Euro ile 100 bin Euro arasında değişmektedir.Ancak daha büyük projeleri de mevcuttur. Gerçek fiyatlandırma Kono Pizza mimari ekibinin tespitlerinden sonra belirlenmektedir. Distribütörlük hedefleyen girişimciler il yada bölge bazında hem karlı bir yatırım hemde bayilik vererek ekstra kazanç sağlamaktadır.Distribütörlük yatırım bedeli illere göre farlılık göstermekte ve 100 bin Euro’dan başlamaktadır.Bölge bazında ise 300 bin Euro’dan başlamaktadır.Distribütörlere Kono pizza tarafından sınırları belirlenerek lisans belgeleri verilmektedir.

CİRO HEDEFİ: Metrekare, lokasyon, kira kriterlerine bağlı olarak aylık 30 bin TL ile 140 bin TL arasında değişiyor.
KÂR MARJI: %25-40

Bayi – Franchise Şube Sayısı: 130
Franchising / Bayilik Destekleri: Personel Destekleri, Bölge Koruması, Pazarlama Desteği, Reklam Destekleri
Franchise Bayi Yetkilisi: İlker Zan
Telefon numarası: 0546 530 40 50
Email: franchise@konopizzaturkiye.com
Web : konopizzaturkiye.com

Adres Bilgileri: Kono pizza Türkiye temsilciliği

Yeşilköy Mah. Atatürk Cad.EGS Business Park B2 Blok No:12/1 Bakırköy/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here