Korno Pizza Bayilik – Franchise Bilgileri

Korno Pizza Bayilik – Franchise Veriyor

Korno Pizza
Korno Pizza

Korno Pizza ile az bir maliyet ile güzel bir yatırım yaparak siz de gelir elde edebilirsiniz. Böylece hem yüksek bir yatırım maliyetine katlanmamış olur hem de yüksek kar marjı bir işe sahip olursunuz. Korno pizza’lar külah şeklinde ve menü olarak geniştir. 2012 yılından itibaren sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Korno Pizza bugün Türkiye’de Pizza sektörüne yeni bir bakış açısı, yeni bir sunum ile gıda perakendecileri arasındaki yerini alırken, modernleşen Türk aile yaşamında evde pizza keyfine alternatif her yerde pizza yenir sloganını başlatan yenilikçi şirket olmuştur.

Korno Pizza olarak asıl işimiz, lezzetli pizzalar yapmak ve pizza keyfini her yerde ve özellikle yürürken hayatın içine bu tadı dahil etmek. Yepyeni pizza sunumumuzu ürünlerimizi tüketicimizin beğenisine sunarken, muhteşem kampanyalarla da bunları desteklemek işimizi hızlı ve eğlenceli kılıyor.

Korno Pizza
Korno Pizza

Ürünlerimizin lezzeti ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için tanıtım ve frenchisee çalışmalarına hız vermekteyiz. Korno Pizza siparişleri “3-4 Dakika” içinde servise hazır olması ile pizza keyfine hız kazandıran bir konumda artık. Korno Pizza başarısının en önemli destekçisi de %100 memnun müşteri felsefemizdir.

Korno Pizza olarak hedeflerimiz, büyüyeceğimiz bölgeler, planladığımız restoran sayılarımız alternatifleriyle belirlenmiş durumda. Korno Pizza 2014 yılı sonunda 10 şube ve 60 çalışan personel ile ulusal pizza şirketi olmayı hedeflediğimizi söyleyebiliriz.

Korno Pizza için iş ortaklığı oldukça önemli bir kavram. Türkiye de franchising sistemi ile yaygınlaşarak Ulusal bir marka olma yolunda bütün planlamalarını tamamlamış Korno Pizza yeni iş ortakları ile yoluna devam edecektir. Korno Pizza Franchise’ı olmak sadece sermaye yatırımı yapmak değildir. Tüm ortaklarımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar Korno Pizza standartlarını sağlayabilmek amacıyla sistem tarafından etkin olarak destek görür, yetiştirilir ve geliştirilir.

Korno Pizza
Korno Pizza

Kaliteli ürünlerimiz kadar bunları sunan çalışanlarımızın kalitesi de bizler için oldukça önemlidir. Güncel insan kaynakları seçim tekniklerini kullanarak işe alınan çalışanlarımız hem mevcut işlerini daha iyi yapmaları konusunda hem de ileriye dönük kariyer gelişimi anlamında sürekli eğitimden geçerler. Eğitimde her çalışan fırsat eşitliğine sahiptir ve kişisel gelişimi konusunda desteklenir. Kariyer yolculuğu, öğrenci iken çalışmayla başlayıp, şirkette yükseldikten sonra kendi Korno Pizza şubesini açarak Franchise olmaya kadar uzanabilir. Burada çalışandan beklenen tek şey samimiyet, güvenilirlik, hedef odaklılık ve kendini gerçekleştirme bilincidir.

Korno Pizza felsefesi kapımız herkese açık; ister pizzalarımızı tüketen mutlu müşteriler, ister yatırım yapma kararı alan iş ortakları, isterse kariyer hedefi olan ve bünyemizde eğlenerek çalışmak isteyen personel olarak. Ya da hepsi birden! Tercih sizin…

Korno Pizza Franchise Bayilik Bilgileri

Kemalettin Mahallesi Umurtak Caddesi Volkan Pasajı No:182/4 Çorlu Tekirdağ Türkiye
Çorlu – Tekirdağ
Telefon: 0282 654 83 13
Cep: 0533 213 00 41
Web : Kornopizza.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here