Kosgeb hibe desteklerinde yardımcınız Park Grup Eğitim Danışmanlık

Park Grup Eğitim Danışmanlık, uzman kadrosu, yerel iş tecrübesi ve uluslararası bilgi birikimiyle, küreselleşen ve karşılıklı bağımlılığın arttığı dünyamızda ülkemizin hak ettiği konumu alabilmesi için, bilişim ve mesleki eğitim başta olmak üzere birçok alanda çok sayıda kuruluşa kurumsal/proje temelli danışmanlık hizmeti vermekte, ulusal ve uluslararası proje hazırlama kapasitesinin güçlendirilmesine katkıda bulunmakta, sonuç odaklı, uygulanabilir modeller geliştirmektedir.

TSE 13078 ve 13080 Hizmet Yeterlik Belgelerine sahip bir danışmanlık firması olarak, Avrupa Birliği, Dünya Bankası, Bölgesel Kalkınma Birlikleri, Kalkınma Ajansları, Tarım Bakanlığı Kırsal Kalkınma Projeleri, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Projeleri gibi kamu veya özel hibe/kredi/fon vb. programlarına; Yerel Yönetimler, Sivil Toplum Kuruluşları, ülkenin önde gelen BT firmaları, uluslararası yatırım şirketleri ve KOSGEB kapsamındaki KOBİ destek programlarına proje danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Bu kapsamda, Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 26 Kalkınma Ajansı tarafından belirli dönemlerde açılan hibe teklif çağrılarından herhangi birine kendi ilinizden başvuru yapmak veya bilgi almak istemeniz halinde sizlere proje desteği vermekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından İstanbul’daki ticari işletmeler (şirketler, KOBİ’ler) ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik beş farklı hibe programına ilişin teklif çağrısı açılmıştır. İSTKA özellikle iki teklif çağrısında bilgi odaklı ekonomik kalkınma konusundaki farkındalığın artırılmasına yönelmiş olup; programlar ile Düzey II Bölgesi’nin bilgi ve teknoloji üretiminin odak noktası haline gelmesi, bilgi ve teknolojiyi etkin bir araç olarak kullanan, bilgiye dayalı karar alma süreçleriyle daha fazla değer üreten, küresel rekabette başarılı ve refah düzeyi yüksek bir bölge olması hedeflenmektedir. Bölgedeki ekonomik sektörlerin bilgi ve teknoloji odaklı mal/hizmet üretimi yapmalarını sağlayacak, bilgi ve teknoloji transferlerini kolaylaştıracak işbirliği ağlarının ve ortak kullanım alanlarının geliştirilmesi ve işlevsel hale getirilmesi, ileri teknolojilere dayalı mal/hizmet ve üretim süreci geliştirmeye yönelik Ar-Ge ve yenilik çalışmaları ve bu çalışmalar sonucunda geliştirilen ürünlerin ticarileştirilmesi amaçlanmaktadır.

Aşağıda, bahsi geçen teklif çağrılarına ilişkin özet bilgiler yer almaktadır:

İstanbul Kalkınma Ajansı Hibe Destekleri

Son Başvuru Tarihleri: 15-22/03/2011

Projelere Hibe Desteği: 200.000 TL – 1.000.000 TL

(Başvurabilen Kurumlar: İstanbul’da kayıtlı ticari işletmeler / kurumlar / kuruluşlar/İstanbul’da Valilik, İl Özel İdaresi, Belediyeler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Kaymakamlıklar, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Organize Sanayi Bölgeleri, İhracatçı Birlikleri, Üniversiteler, Dernek ve Vakıflar/ İstanbul’da kayıtlı kar amacı güden kurum / kuruluş / isletmeler/Yerel Yönetimler (İl Özel İdaresi, Belediyeler ve Tüzel Kişiliği Haiz Bağlı Kuruluşları), Ticaret ve Sanayi Odaları, Kamu Kurumu Niteliğindeki Meslek Kuruluşları, Türkiye İhracatçılar Meclisi, İhracatçı Birlikleri, Kamu Kurumlarının ve Bölge Müdürlükleri ve Başkanlıkları, Bakanlıklara Bağlı Kurum, Kuruluş ve Enstitüler, Üniversiteler, Sivil Toplum Kuruluşları (dernekler, vakıflar)

Yukarıda adı geçen kurum/kuruluşlardan biri iseniz, aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak, telefon ya da e-posta aracılığıyla bilgilerinizi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Uzmanlarımız konuya ilişkin olarak en kısa zamanda size detaylı bilgi verecektir.
Bilgilerinize arz ederim,

Saygılarımla,

Ayda KÜYEL

Ayda KÜYEL
GSM:0 507 941 85 55
Tel : 0 312 418 58 39
Fax : 0 312 418 58 89
[email protected]
www.parkdanismanlik.com.tr
Atatürk Bulvarı 143/13 Kızılay, ANKARA

2 YORUMLAR

  1. Selam Antalya'da 2.el galeri üzerine ilk 5 firmadan biriyiz. Gelecekle ilgili çok ayrıntılı yeni bir sistemle ilgili projemiz var. Konuyla ilgilenir misiniz bilmiyorum ama çevreye ve insanlara fayda yaratabilecek bir hizmet işine girmek istiyoruz. Düşüncelerimiz netleşti iş iyi bir proje sunumunda. Bu konuda ilgilenirseniz sizlerin engin tecrubesi ile çizeceğiniz yoldan yürümek isteriz. Saygılarımla. Hakan ÇOBANOĞLU.

  2. SLM BEN OKTAY KÜÇÜK ESNAFIM AMA BÜYÜMEK İSTİYORUM TORNA İŞİ YAPMAK İSTİYORUM 8-10 TANE USTA ELEMANIM VAR İŞTEN ANLAYAN AMA BENİM PARAM YOK SİZİN TERCİHİNİZ NE BEN KOSGEP TEN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM 05372214184

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here