Kozmetik Bayiliği – SBC Simply Beautiful Cosmetics

Kozmetik Bayiliği - SBC Simply Beautiful Cosmetics
SBC

SBC Simply Beautiful Cosmetics

SBC
SBC

SBC İngiltere’de 20 yılı aşkın süredir cilt bakımı ve makyaj ile ilgili sektörlerde profesyonel deneyime sahip, bilinen ve saygı duyulan bir markadır. Tüm ürünler kendini geliştirmeye adamış deneyimli profesyoneller tarafından en iyi , en mükemmel sonucu elde edene kadar test edilip deneyimli makyaj, cilt bakımı therapist otoritelerine sunulup kalite testine tabi tutulmuş ; Bu otoritelerin saygı ve takdirini almıştır. Bu sebeptendir ki; Markamız artık tüm dünyada 40’ ı aşkın ülkede satılan ve aranan bir marka haline gelmiştir.

Bayilik Şartları : Karşılıklı görüşülecektir.
Bayilik Destekleri : Karşılıklı görüşülecektir.

Adres: Bağdat cad.Kazım Özalp Apt.no:39/1 şaşkınbakkal-kadıköy
Şehir: İstanbul
İlgili Kişi : Neslihan Ataoğlu
Telefon Numarası : (+90) 2163635022
E-posta : info@sbctr.com
Web Sitesi : www.sbctr.com

Sbc Hakkında:  1988 yılında kurulan, Simply Beautiful Collections (SBC) bugün İngiltere’nin en önde gelen profesyonel cilt bakım markasıdır. SBC cilde saf, doğal canlılık veren bir etki için jeller, arındırıcılar, temizlik, banyo ürünleri, vücut yağı, serumlar ve maskeler içeren bir ürün yelpazesine sahiptir.

SBC’nin yenilik yoluyla mükemmellik sözü, profesyonel İngiliz markaları arasında en arananlardan biri olarak yerini sağlamlaştırdı. Olağanüstü kalite ve uygun fiyat dengesi kurarak terapistler ve kullanıcıların saygısını ve ilgisini kazandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here