Krep Yazıcısı İle Harika Yiyecek Tasarımları Yapın.

Krep Yazıcısı İle Harika Yiyecek Tasarımları Yapın. 2

PancakeBot adlı üç boyutlu, yiyecek tasarımlarını hayata geçiren yazıcı mükemmel ve eşsiz krep ve gözleme tasarımları yapmanıza imkan sağlıyor.

pancake

PancakeBot özellikle krep ve yumurtalı gözleme yapan işletmelerin kullanabileceği, harika tasarımlı yiyecekleri yapnamıza imkan sağlayan dünyanın ilk yiyecek yazıcısı.

Cihaz istediğiniz her tasarımı, kreplerinizı yaparken kullanmanıza imkan veriyor. Bu cihazı kullanmak için herhangi bir sanat eğitimi ya da aşçılık eğitimi almanıza da gerek yok. Tüm işlemleri cihaz kendisi yapıyor.

PankaceBot sahip olduğu bilgisayar yazılımı ile istediğiniz resimlerin tasarımlarını çıkartarak kreplerinize yansıtmanızı sağlıyor.

1b8c624b52334681d7804e9e5aeca557_original

Tasarımınızı çıkardığınız resimlerin ya da fotoğrafların “print” tuşuna basarak krep versiyonlarını üretebiliyor, müşterilerinizi şaşırtabiliyor ve yeni bir dünyanın kapılarını aralıyorsunuz. Cihaz sahip olduğu sıvı krep karışımını, otomatik olarak belirlenmiş tasarımı oluşturacak şekilde kendi tavasına çiziyor. Bu noktadan sonra tek yapmanız gereken krepinizin pişmesini beklemek.

Ürünün Kickstarter’daki kampanyasının bitimine 11 gün bulunuyor. Kampanya süresince geliştiriciler 320 bin dolarlık fon elde etmeyi başardılar. Ayrıca kampanya süresince indirimde olan cihazın satış fiyatı 150 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here