Krepton krebi Fast Food Bayiliği Veriyor

Krepton krebi Fast Food Bayiliği Veriyor
Krepton Bayilik

Bayilik Kategorisi : Fast food restoran

Firma İsmi : Ekart Gıda San.Tic.Ltd.Şti.

Kuruluş Yılı : 2011

Şube Sayısı : 1

Firma Tanıtımı : KREPTON, KREP’İN HER TONU… Krepton, Ekart Gida’nın üçüncü nesil unlu mamül üretim tekniği ve ana malzemesi krep olan içine doldurma (filling) prensibi ile hazırladığı zengin ürün gamıyla hizmet veren tescilli markasıdır.

Krepton Bayilik

Krepton, başta Fransa olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinde, Amerika’da, Rusya’da ve Uzakdoğu ülkelerinde uzun yıllardır mevcut olan ve çok başarılı olmuş fast food tarzı krep modellerinin, ülkemiz beslenme kültürü, damak zevki ve tüketici profillerine göre özenle sentezlenerek uyarlanmış halidir.

Krepton krebi, uzun çalışmalar sonucu belirlenmiş özel karışım formülü ile hazırlanan sıvı harcın, müşterilerimizin tercih ettiği dolgu malzemeleri kullanılarak kendine özgü yayma ve katlama yöntemi ile pişirildiği, sağlıklı, doyurucu, hafif ve ekonomik bir fast food ürünüdür. Ana ürünü krep olan Krepton, menüsünü dünya mutfağından çok özel çorbalar ve günlük hazırlanan salata çeşitleri ile zenginleştirmiş, taze meyve cupları ve tatlıları ile müşterilerine yemek sonrası için alternatifler yaratmıştır.

Krepton’un Hedefleri

– Tüketiciyi sağlıklı olduğu kadar ekonomik de olan yeni bir lezzetle buluşturmak,

– Türkiye fast food pazarına, günün her saati, hem ana hem de ara öğün olarak tüketilebilecek farklı bir ürün kazandırmak,

– Zengin ürün çeşitleri ile, tüm tüketici profilleri tarafından tercih edilebilecek bir konsept sunmak,

– Tüketiciyi Krepton tarzı krep yemeye alıştırarak, sağlıklı fast food trendini yaygınlaştırmak,

– Ülke geneline yayılmış in-door , out-door mağazalar ve kiosk-stand şubeleri ile geniş kitlelere hizmet verebilmek,

– %100 yerli bir marka olarak alanında lider konuma gelmek.

Tüketici Krepton’u Neden Tercih Ediyor? – Krepton, Türk beslenme kültüründe yüzyıllardır var olan “içine doldurma” (filling) prensibini uygular. – (örn: ekmek arası, lavaş-yufka dürüm, gözleme v.b.) – Menüsünde yer alan bir çok yardımcı dolgu malzemesi ile oluşturulabilecek kombinasyon sayısının fazlalığı, farklı tüketici taleplerini karşılama imkanı sağlar. – Sunumu hızlı ve ilgi çekicidir. – Ekonomiktir. Nitelikli içeriğe ve doyuruculuk özelliğine sahip olmasına karşın, rekabetçi fiyatları ile muadili markaların önüne geçer. – Sağlıklıdır. Donmuş gıda kullanılmaz, kızartma uygulanmaz. Doymuş ve trans yağ, renklendirici, tatlandırıcı, aroma artırıcı, anti mikrobiyel, v.b madde içermez. – Besin değerlerinin yüksek olması sebebiyle çocuklarınbüyüme ve gelişimine katkı sağlar, sporcu beslenme programlarına uygundur. – Hafif ve doyurucudur. İçeriğinde nişasta ve maya bulunmadığından tokluk hissi vermekle beraber şişkinlik yaratmaz. – Tatlı ve tuzlu seçenekleri ile günün her saati tercih edilebilecek zengin menü içeriğine sahiptir.

Bayilik Şartları : İsim Hakkı Bedeli : 20.000 $+KDV Bayilik Destekleri : Eğitim Tanıtım Kurulum

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :

Yaklaşık 100.000 TL yatırım maliyeti

Kar marjı net %25

Bayilik için ek şartlar :

– Cirodan %5 pay – 300 TL/ay reklam bedeli – Malzeme alımı onaylı tedarikçilerden, bayi tarafından direk yapılacaktır.

Adres: Profilo AVM Kat:3 No:305 Mecidiyeköy İstanbul

İlgili Kişi : Ali Altunbaş

Telefon Numarası (212) 2179889

E-posta : [email protected]

Web Sitesi : www.krepton.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here