Yatırımcı ve Girişimciler İçin Kripto Para ve CoinSpace

Yatırımcı ve Girişimciler İçin Kripto Para ve CoinSpace
Kripto Para ve CoinSpace

Kripto Para ve CoinSpace

Yatırımcı ve Girişimciler İçin Kripto Para ve CoinSpace işlemleri hakkında bilgileri yayınlıyoruz. İnternetten para kazandıran Bitcoin ile ilgili bilgilerde Bitcoin nedir ve coin sistemi nasıl kurulmuştur. Bitcoin işlemleri piyasalarda nasıl işliyor ve nasıl para kazandırıyor. Kripto Para ve CoinSpace işlemlerinin kullanımı ve yatırımı hakkında detaylı bilgiler makalemizde bulunmaktadır.

Kripto Para ve CoinSpace
Kripto Para ve CoinSpace

Bitcoin,  Satoshi Nakamoto tarafından deneme amaçlı başlatılmış, herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan, ancak ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilen, herhangi bir üçüncü parti hizmetine aracı kurumuna gerek kalmadan transferi yapılabilen bir tür dijital para birimidir.

Küresel piyasalarda, Dolar ve Euro’ya alternatif olarak lanse edilen Bitcoin’in sembolü ฿, kısaltma ise BTC‘dir.
Bitcoin Üretimi İleri teknoloji bilgisayarlar gerektiren Özel Bir Yazılımla Üretimi Yapılan Sanal Kripto Para birimidir. Bitcoin çıkısından bugüne değer kazanmış yatırımcılarına ciddi anlamda paralar kazandırmıştır.

Bitcoin İlk Çıktığında 0,50$ ile piyasaya açılmış günümüze 650$ kadar gelmiştir.

Bitcoin Sanal Alemin Kripto para birimidir. Sanal Ortamda Kullanılan Bir çok yerde geçerliliği olan Hatta $ – € -TL ye çevrilebilen ve günümüzde fiziksel ATM si kurulmuş bir sanal para birimidir.

Bitcoin madenciliği günden güne zorlaştığı için gerekli donanım ihtiyacı da günden güne yükselmektedir. Zira bundan bir sene önce para kazandıran donanımlar, bugün elektrik parasını ödeyemez duruma gelmiştir. Hal böyle olunca madenciler farklı yollara başvurmaya başlamıştır. Bunların en başında Cloud Mining gelmektedir. İnternet üzerinde sizin adınıza ücreti karşılığında işletilen donanımlar bulabilir, belli bir ücret karşılığında dönemsel kontrat yaparak bu donanımların kârına ortak olabilirsiniz.

Sürece madencilik denmesinin nedeni, para yaratma süreciyle altın madenini çıkarma arasında bağlantı kurulmasıdır. Bununla birlikte birçok firma kendi coinlerini üretmeye başlamıştır. Ancak Öz Sermayesi Güçlü Olan En yüksek hissesi Devletlere ve ülkelere Kredi veren Dünyanın en büyük beş ülkesinin bankasından desteği olan Investbank öz sermayesini destekleyen tek coin firması SpaceCoindir.
Spacecoin’in Türkiye’de yatırımları bulunan vergi lehvası-ticaret sicil gazetesi –ortaklık pay defteri gibi yasal belgelere sahip yapılan hizmetlere ve yatırımlara fatura kesebilen bir şirkettir. S-COİN, Coinspace A.Ş tarafından üretimi yapılan yüksek güvenlikli, taklit edilemez, şifrelenmiş bir para birimidir.

Kripto Para ( Şifrelenmiş Para ) üretimi yüksek teknoloji gerektiren donanımlara sahip bilgisayarlar tarafından özel bir yazılım sayesinde üretilen kodlarla sağlanmaktadır, bu üretime Kripto Para Madenciliği veya dünyada bilinen adıyla Cryptocurrency Blockchain denilmektedir.

S-COİN dünyada hızla kullanımı artmaya başlamış ve halen artmakta olan bir coin çeşidi olduğundan yakın zamanda alışverişlerde, banka işlemlerinde ve tüm finans işlemlerinde kullanılmaya başlanacaktır.
Hızlı yatırım ve kullanım, güvenli transfer, banka komisyonlarından tasarruf ve sürekli artan ekonomik değeriyle yeni nesil para birimi de denilebilir.

Coinspace A.Ş tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcılarına yüksek güven ve referans sistemi sayesinde ulaşır,S-COİN değerlenme kazançlarının dışında, yatırımcı ve pazar yönetimi konusunda birlikte çalıştığı kişilere de benzersiz kazanç modelleri sunar.

Web Sitemiz :www.eniyiyatirimcoini.com
İletişim İçin : Ayşen Ünal
Tel : 0544 412 32 78

8 YORUMLAR

 1. Bu paraya yatırım yapmasın ben yaptım parami alamadım sizlerde ayni hataya dusmeyin SELÇUK ÖSKAN ısmindeki yaratık ortadan kayboldu COİNSPACE adı altındaki bir sirket kurucusu sakin kimse sanal paralara yatırım yapmasın ben yaptım parami alamadım sizlerde ayni hataya dusmeyin SELÇUK ÖSKAN ısmindeki yaratık ortadan kayboldu COİNSPACE adı altındaki bir sirket kurucusu

 2. koyunspace battı arkadaşlar.yeni girişimimiz olan sanin coin’de toplanıyoz.inanın okadar çok talep varki yetişemiyoz.hadi bütün dünyaya nasıl bitcoin yapılırmış gösterelim.

  Kaç Kez Başarısız Olduğunun Önemi Yok, Bisikletine Karşı Olan İnancını Asla Kaybetme.
  saygılarımla,
  hakan sanin

 3. Bunları gördüğünüzde(netwörgıları :) ) koşarak kaçın size öyle bir anlatırlar bitcoinden girerler marstan çıkarlar şöyle olacak böyle olacak dünyayı değiştirecegiz gibi kocaman kocaman laflar sadece sizin paranızdan alacağı %12 komisyon için hertürlü yalanı söylerler.uzak durun patladılar zaten hesaplar kapatıldı parayı alan malta slovenyaya uçtu..utanmadan hala piramit sistemlerine adam sokmaya calisiyorlar.birikiminize emeginize yazik olur.

 4. Patladılar aman uzak durun paranizi toplu alırlar taksit taksit geri verirler.kazandiginiz coinleri kullanacagınız hiçbiryer olmadığından bekleyin derler çakma bi shop actilar onu da kapattılar.şu an kimse taksitlerinide alamıyor scame alert (aldatmaca)

 5. Coinspace hakkinda bilgi almak isteyenler ve yatirim yapmak isteyen arkadaslar benimle iletisime gecebilir telno.05310306501 izmir manisa ve balikesirden arkadaslar arasin

 6. DXN Türkiye İş Fırsatı Nedir ? Türkiye açılımı yeni başladı. Sizler Network Marketing yapıyorsunuz.
  Yasal izinler alındı. Bu süreçleri 2015 den beri yaşadık. Sonunda tüm yasal işlemler tamamlandı ve 2016 da faaliyete başladık.
  Üyelik işleminizi buradan yapabilirsiniz. Üyelikten sonra sizinle mutlaka iletişime geçeceğiz. İşimizi birlikte kuracağız. Ticaretimize başlayalım. Hayırlı kazanalım. Huzurla harcayalım.

  http://www.Turkiye.Dxn.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here