Kristalin bayilik veriyor.

2004 yılı başında yepyeni bir sektöre girdik. KRİSTALİN ; hediyelik ve promosyon alanında hizmet veren firmamız, özel bir teknoloji kullanarak özel kristallerin içine motif-desen işlemeye ve beğeninize sunmaya başlamıştır.

3D modelleme – 3D tarama imkanları ile sizlere üç boyutlu data hizmeti de vermeye başlamıştır. Geniş ürün yelpazesi ve teknolojik donanımıyla promosyon sektöründe herzaman yeni ve kaliteli ürünler sunan KRİSTALİN ,dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek, en son teknolojileri ülkemize getirerek, sürekli makine parkını yenilemektedir. Ülkemizde bu özel teknolojileri kullanarak, optik kristaller içine uygulayan şirketimizin bu konudaki imkanları, bugün en üst düzeydedir. Kurumsal hediyeler tasarlama ve üretmenin yanısıra, ödül, kupa ve benzeri çalışmalar yaparak sizlere özel ürünler yaratmakta ve sunmaktadır.Müşteri memnuniyetini ilke edinen KRİSTALİN , bu özellikleri ve ‘Süreklilik için önce kalite’ felsefesi ile çalışmalarını sürdürecek, içinde bulunduğu sektörde kaliteyi arttırmayı hedefleyerek sizlere hizmet sunmaya devam edecektir.

Başlangıç Bedeli 1.000 USD Yatırım Bütçesi 2000 USD, daha detaylı bilgi ve başvuru için www.kristalin.com.tr adresini ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here