Küçük Yerleşimler İçin Ücretsiz Telefon Hattı

Endaga adı verilen sistem sayesinde küçük yerleşimlerde ücretsiz telefon hattı hizmeti ve güçlü sinyal seviyesi geliştirildi.

endaga1

Ufak yerleşimler için geliştirilen sistem, bir istasyon cihazının, yerleşim merkezine monte edilmesiyle çalışıyor. Yerleşim içindekilerin birbirleri ile ücretsiz ve daha güçlü sinyallerle kesintisiz konuşabilmesini sağlayan sistem bu sayede iletişimi geliştirmeyi hedefliyor. 6000 dolar civarında olan ürün fiyatı her ne kadar pahalı gibi görünse de tüm yerleşim mensuplarının kendi aralarındaki görüşmelerini ömür boyu ücretsiz yapacakları göz önünde bulundurulunca fikrin oldukçöa makul olduğu anlaşılıyor.

Bilinen GSM şebeklerinin tüm yeteneklerine sahip bu yerleşimsel hat sistemi, iletişimi kolaylaştırıyor ve güçlendiriyor. Bunun yanında yerleşim içindeki iş sahiplerinin de daha etkili satışlar ve kampanyalar  yapabilmesi imkanı sağlanıyor. Sistem, elektirik ve internet bağlantısı gerektiriyor. Bunun yanında SMS ve internet hizmetini tüm hat kullanıcılarına sunuyor.

Tüm bu özelliklerin yanında cihazın şirket amaçlı da kullanılabileceği belirtiliyor. Şirketler cihazı kullanarak firma içi görüşmelerini ücretsiz bir şekilde yapabiliyor. Ya da hatlarını kiralayarak normal bir GSM şebekesi gibi hizmet sunabiliyor.

Sistem Web Sitesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here