Kumpirci Meral Cafe franchise

Kumpirci Meral Cafe

7’den 70’e herkesin kalbinde taht kuran ve kalplerimizin tadı olan, Kumpir; Kumpirci Meral’le saltanatını sürdürmeye devam ediyor. Sosisli, Bezelyeli,Salamlı,Mısırlı, Zeytinli, Turşulu, Rus salatalı”¦ Kayseri patatesi ahenkli bu mücevherler bizi adeta kendimizden geçiriyor ve hepimizi bir mıknatıs gibi kendine çekiyor. Özellikle kavurucu yaz aylarının ve Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan Kumpirci Meral kumpirleri, küçük büyük herkesin zaafı durumundadır.

Kumpirci Meral’in Kumpirlerin sırrı doğal soslarında. Kumpiri dayanıklı ve besleyici kılan da zaten patatesle,iç sosunda . Özellikle Kayseri Patatesi ve yöre ürünlerinden saklı soslarıyla yapılan Kumpirci Meral kumpirleri, içerisine ilave edilen miskler ve diğer doğal katkı maddeleri ile lezzetli, besleyici ve son derece sağlığa yararlı bir besin olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kumpirci Meral’in Kumpirinin öyküsü, Kayseri’de bulunan Erciyes Dağı’nın eteklerinde ve çevresinde başlamış. Eski zamanlarda kışın karlı, buzlu ve soğuk günlerde Kor olmuş odun kömürün közüne gömülerek yapılan patates yemeği zamanla ,yörede bulunan bastırma,sucuk vb. ürünlerle karışım yapılarak . Bu karışıma da “Patates korlanması” adı verilirmiş. Şimdiki Kumpirin atası sayılan “patates korlanması”, zamanla yerini patates ve miks ( Doğal sos) bırakmış ve bugün bildiğimiz Kumpir ortaya çıkmıştır.

Kumpirci Meral & Cafe’lerin gelişiminin temeli, 1990’lı yıllarda Kumpirci Meral’in İstanbul ve Batıda yaptığı kumpir üzerine çalışmaları ve yenilikleri Patates diyarı İç anadolun başkenti Kayseri’ye getirmesine dayanmaktadır. 1998 yılında ise profesyonel bir ekip ile modern tesislerinde hizmet veren, doğanın insanlara sunduğu eşsiz tatları sevgi, kalite, özen ve Kumpirci Meral ustalığı ile birleştirip o enfes tadı üreterek Kumpir kültürünü yaratan Kumpirci Meral adı altında kurulmuştur.Kumpirci Meral, kurumsallaşma çalışmalarına verdiği önem ile ve disiplinli çalışma prensipleriyle günden güne hızla büyümekte ve gelişmektedir.

Yirmi yedi yıllık Kumpircilik tecrübesiyle kurulan Kumpirci Meral & Cafe, sanatsal kumpiri çatal – kaşık ile kumpir yeme kültürünü dünyaya tanıtmıştır. Kumpirci Meral & Cafe, Kayseri’de başlayıp gelenekten kuşaktan kuşağa aktarılan lezzet sırlarıyla prensiplerinden taviz vermeden, uzman çalışanlarıyla dünyada emsalsiz Kumpirleri hijyenik ortamlarda tamamen natürel ve özenle seçilmiş sağlıklı, organik hammaddeler ile üreterek Kumpir yemeyi bir zevk haline getirmiş ve ürünün profesyonel sunumuyla piyasadaki haklı yerini almıştır.

Kumpir ister anında Sıcacık çatal – kaşık kullanarak keyifle yenen özgün Kumpirci Meral kumpirleri yanı sıra 52 çeşit sebzeli-yoğurtlu-sosisli ve turşulu kumpirleri hiçbir yapay renk ve aroma kullanmadan natürel olarak üretmektedir. İlkeli hizmet anlayışı Türkiye’de ve Dünya’da tüketiciyi eşsiz lezzetli ürünlerle tanıştırır.

Kumpirci Meral & Cafe, uzman kadrosu, her ürün için gösterdiği özen, pazarlama stratejileri ve hızlı dağıtım ekibiyle günümüzdeki çağdaş ürün satışı sisteminin önde giden temsilcisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kumpirci Meral & Cafe bayilik başvuru formu için tıklayınız.

Etiketler : Kumpirci Meral & Cafe bayilik, Kumpirci Meral & Cafe bayilik şartları, Kumpirci Meral & Cafe franchise, Kumpirci Meral & Cafe franchising, Kumpirci Meral & Cafe bayiliği nasıl alınır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here