Kurumsal Ticaret Firma Rehberi Bayilik Veriyor

Kurumsal Ticaret Firma Rehberi Bayilik Veriyor

Kurumsal Ticaret Firma Rehberi

Bayilik Kategorisi : İnternet reklamcılığı, yazılım, tasarım
Firma İsmi : Kurumsal Ticaret (Kurumsal.TC)
Kuruluş Yılı : 2013
Şube Sayısı : 1

kurumsalFirma Tanıtımı : Kurumsal Ticaret (Kurumsal.TC) 2013 yılının başlarında kurulmuştur. Firmaların, Şirketlerin, Kurum ve Kuruluşların internet reklam, tanıtım ve kurumsal kimlik kazanmaları için kurulmuş bir projedir. Türkiye’nin Internet Rehberi Hizmetinizde sloganıyla Kobi dünyasına katılmıştır. Şu anda internette ve sosyal medya da yer almak isteyen firmalara hizmet veren portalımız yakın zamanda üye olan şirketlerimize e-ticaret imkanı da verecektir. Yazılım ve Tasarım ekibimiz çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Bayilik Şartları : Bayimiz olmak isteyen kişiler ve kurumlar öncelikle bilgisayar ve internet ortamını bilmelidir. Firmaların internette yer almakla neler kazanabileceklerini anlatabilmelidir. Kendi şirketi gibi projeye sahip çıkacak kişilere her zaman kapımız açıktır.

Bayilik Destekleri : Bayimize kartvizit ve broşür desteği sağlayacağız, gerekli teknolojik yatırımları da yapacağız.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Bayi adaylarımız için yatırım maliyeti yoktur. Yaşadığı bölgedeki firmaları iyi bilmesi, farklı sektörlerden kişi ve şirketlerle bağlantıları olması gerekmektedir. Kurumsal.TC portalımızda şirketler için 3 farklı kategori vardır. PLATİN Statü Yıllık 300 Tl, ALTIN Statü Yıllık 200 TL, GÜMÜŞ Statü ise Yıllık 100 TL’dir. Bayimiz yaptığı her çalışmadan %10 komisyonunu alacaktır. Ortalama olarak bir bayimiz aylık 250-500 TL arası kazanca sahip olabilir.

Bayilik için ek şartlar : Bayilik için yüzyüze görüşmemiz gerekmektedir. Eğer bu kısa vadede mümkün değilse diğer iletişim araçlarıyla görüşmeler yapılabilir, bayilik koşulları görüşüldükten sonra muhakkak karşılıklı anlaşma metinleri imzalamak için görüşme lartı vardır. Dürüstlük, çalışkanlık ve disiplin ön koşullarımızdır. Unutulmamalıdır ki firmalara ve şirketlere hizmet üretmek için bu projeyi başlattık, hizmette kalite düşerse veya olumsuz durumlar olursa bayilik iptal edilebilir.

Adres: Nazilli Belediyesi Katlı Kapalı Otopark
No: Z39/40 –  Nazilli  AYDIN
Posta / Posta Kodu: 09800
İlgili Kişi : Ahmet Sarıtaş
Telefon Numarası : (533) 4747575
E-posta : [email protected]
Web Sitesi : Kurumsal.TC

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here