Kutup ayısı franchising veriyor.

2003 Yılında kurulan KUTUPAYISI, Avrupa’nın doğa sporları malzemesi alanında lider markalarının Türkiye ve Orta Doğu Distribütörlüğünü yapmaktadır.
Firmamız SALEWA, ASOLO, HANNAH, LOWE ALPINE ve daha birçok markasıyla sadece doğa sporu yapanlara değil günlük yaşamında yüksek kaliteli, dayanıklı ve konforlu giyimi tercih eden ve sayısı hızla artan bilinçli tüketiciye seslenmektedir. Uluslar arası popüler spor giyim markalarından sıkılmaya başlayan tüketici için aynı fiyat düzeylerinde ve fakat çok daha yüksek kalite ve performansta olan bu ürünler sadece üst gelir grubunu değil aynı zamanda orta gelir düzeyine sahip eğitim görmüş tüketicileri, farklılığını sergilemek isteyen gençleri ve doğa sporları yapmasa dahi böylesine farklı ve çekici bir sosyal kimliği giyim ürünleriyle üzerinde taşımak isteyen kitleleri hızla çekmektedir.
Bu kitlelere hitap etmenin en çekici yanları; bilinçli müşteriyle çalışmak, müşteride markalara ve firmaya dair aidiyet duygusu yaratmak ve bu sayede krizlerden etkilenmeden düzenli bir ciro ve portföy artışı sağlamak olarak sıralanabilir. Günlük giyimde rahatlıkla farkedileceği üzere kargo pantolon, kaztüyü mont, Gore-Tex ayakkabı gibi nitelikli ürünlere olan talep hızla artmaktadır ki; bu sektörün çekiciliğine işaret eder, firmamızın bu alanlardaki en tanınmış dünya markalarının distribütörlüğünü yapıyor olması da bizim ve siz muhtemel işortaklarımızın bu çekici sektördeki potansiyel avantajlarının habercisidir. Hedefimiz çok sayıda franchise’ye ulaşmak değil ; kalıcı, güvenli, karlı ve uzun vadeli bir iş kurmak isteyen, bizlerle aynı vizyona sahip, işinden zevk alan yatırımcılarla çalışmak, kazanmak ve kazandırmaktır!
Detaylı bilgi ve randevu için bize 0212 2 430 430 numaralı telefonumuzdan ve info@kutupayisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here