Lacata 3D Baskılı Elektrikli Motosikletler

Lacata

Lacata Elektrikli Motosikletler

İtalyan Volt şirketinden kişisel olarak tasarlanan ve gövdesi 3d yazıcı kullanarak üretilen harika bir motosiklet tasarımı. Elektrikli olan motosiklet 180 km hız yapabiliyor. 100 kilometreye sadece 4.6 saniyede ulaşan ve 96 beygir gücünde olan Volt etkileyici bir sürüş keyfine sahip.

Lacata

İtalyan Volt markasının kişisel motosikletlerinde resmi olarak tanıtılan ilk motorun ismi Lacata. Teknolojik açıdan bakıldığında, Lacama, hem iOS hem de Android için GPS ve akıllı telefon bağlantısı olan bir TFT dokunmatik ekrana sahip. Sürücü ekranda pil durumu, konumu ve çeşitli performans profillerini rahatlıkla görebiliyor.

Standart bir elektrik prizi kullanırken, pillerin tamamen şarj olması yaklaşık üç saat alıyor; ancak “hızlı şarj” sayesinde motosikletin yaklaşık 40 dakikada % 80’e kadar şarj edilmesi mümkün.

Üst düzey spor arabaların estetiğini motosiklet üzerinde tasarlayan şirket müşterilerin tasarım konusunda isteklerine önem veriyor. Bu değişiklikler ise motosiklet sürücülerinin ilgisini çekiyor. Gelişen 3d baskı yöntemleri ile kişiselleştirme olanakları sadece motosikletlerde değil yakında farklı ürünlerde de kullanılmaya başlanacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here