Ladies slim&fit franchise veriyor.

Leydi Spor Hizmetleri Ltd. Şti olarak bayan hidrolik fitness’i konusunda franchising veriyoruz. Kısaca bilgi vermek gerekirse: Ladies slim&fit de bir seans 30 dakikalık çalışmadan oluşur.

Dünyada binlerce salon ve milyonlarca üye tarafından denenmiş ve faydası ispatlanmış bu sistemde 30 dakika içinde aerobik ve vücut geliştirme hareketlerinin kombinasyonu şeklinde çalışılmaktadır.


Yalnızca bu 30 dakikalık çalışma ile 500-900 kalori yakılabilmektedir. Bu yüzden tüm dünyada kadınlar arasında daha ince ve formda (slim&fit) olabilmek için en çok tercih edilen çalışma türü haline gelmiştir. Ladies slim and fit salonlarında bayanlar için özel olarak tasarlamış 9 adet her biri farklı kas gruplarını çalıştıran hidrolik fitness istasyonu ve bunların aralarına konulan derlenme istasyonlarından oluşan dairesel çalışma alanında bayanlar her 30 saniyede bir verilen komut ile istasyon değiştirirler ve 3 tur çalışırlar. Bu 30 dakikalık çalışma esnasında arka fonda ortalama hedef kalp atımına denk gelen 120-140 vuru/saniye ritminde seçilmiş müziklerle egzersizdeki üyelerin motivasyonları arttırılır.

Franchising Bedeli 35.000 + kdv
Başvuru : Esen Narlı 0.533.4152436
web: www.ladies.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here