Ladybeetles Şimdi Kadın Girşimcilere Sesleniyor

Avm lerde açılan 10 iş fikri ve öneriler 13
LadyBeetles

Ladybeetles Kadın Girişimcilerle Birlikte Büyüyor!

15 seneyi aşkın süredir çeşitli sektörlerde ticari hayatın içerisinde olan Similyon Grup, uzun süren AR-GE ve fizibilite çalışmaları sonrası 2010 yılında kozmetik sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır. Tüm Dünya’da yükselen bir trend olan bitkisel kozmetik alanına yoğunlaşarak 2013 yılında Ladybeetles markasını yaratan Similyon Grup, kısa sürede 19 bayiye kadar ulaşmış, franchise mağazalarıyla birlikte kayda değer bir büyüme elde etmiştir.

LadyBeetles
LadyBeetles

2014 senesi itibariyle yapılan ciddi yatırımlarla Ladybeetles, yenilenen görsel yüzü, farklı kitlelere hitap eden yeni ürün çeşitleri ve satış kanalları ile bitkisel kozmetik sektöründe çok daha güçlü bir şekilde pazarda söz sahibi olma yolunda hızla ilerlemeye devam ediyor.

Ladybeetles Şimdi Kadın Girşimcilere Sesleniyor!
Ladybeetles, kurguladığı satış kanalları arasında büyük önem verdiği bayilik kanallarını güçlendirmek ve iş kurma motivasyonundaki kadınlarla birlikte büyümek için şimdi çok avantajlı şartlarla bayilik veriyor. Tüm detayları özellikle kadın girişimcilere yönelik kurgulanan bayilik sistemiyle, kadın girişimcilerin doğru, değer kazanan ve sürdürülebilir bir alanda yatırım yapmaları amaçlanıyor. Ladybeetles ailesi olarak biz, tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de hızla değer kazanmaya devam eden bitkisel kozmetik alanında kadın girşimcilerimizle birlikte zirveye çıkacağımıza inanıyoruz.

Kadın Girişimcilere Özel Avantajlar
Sermaye Kolaylığı
Anlaşmalı bankalar aracılığıyla kadın girişimcilere özel sağlanan 6 ay ödemesiz kredi ile girişimcilere ciddi birsermaye kolaylığı sağlanıyor. Bu süreçte Ladybeetles, banka ve girişimci arasındaki bağlantıyı sağlıyor.

Yükselen, Trend Bir Sektör
Ladybeetles, tüm Dünya’da hızla önem kazanan “bitkisel kozmetik” alanında ürünler üretir. Ladybeetles, kullanıcısına sunduğu hiçbir üründe sağlığa zararlı içerikler kullanmaz.
Ürünler alkol ve paraben içermez.

Prestijli Marka ve Ürünler
Ladybeetles, tüm faaliyetlerini marka değerini koruma ve yükseltme odaklı yürütür ve beklentileri karşılayan, kaliteli ürünler sunar. Bu bağlamda Ladybeetles bayileri, değer gören prestijli bir markayı temsil etmenin ayrıcalığına sahiptir.

Geniş Ürün Gamı
Ladybeetles, bitkisel kozmetik çatısı altında, farklı alanlarda hızlı satışı destekleyen geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bayiler satış organizasyonunu yönettiği farklı noktalara özgü ürün grupları ile çalışır.

Sabit Maliyet Yok
Her işletmenin olmazsa olmazı ofis kirası, faturalar ve diğer sabit işletme giderleri yok. Sabit maliyetlerin olmamasın bir başka avantajı olarak, bu konularla ilgili oluşacak zaman kaybının önüne geçiliyor.

Yüksek Kar Marjı
Ürünler, ekstra aracılar olmadan üreticiden direk olarak bayilere ulaşıyor. Bu sayede kar marjlarımız sektördeki rakiplere ve ortalamaya oranla çok daha yüksek.

Bayilere Söz Hakkı
Ladybeetles, yola birlikte çıktığı bayileriyle birlikte büyümeyi planlar. Bu bağlamda Ladybeetles sahadaki gelişmelerle ilgili alacağı kararlarda bayilerinin fikir ve görüşlerine değer verir.

Satış Destek Ürünleri
Satış destek amaçlı hazırlanan tüm malzemeler ( kataloglar, promosyonlar, teşhir malzemeleri, display ürünleri vs.) bayilere sürekli olarak ekstra bedel talep edilmeksizin ulaştırılır.

Periyodik Bayi Eğitimi
Bayiler satış pazarlama ve sektörel gelişmelerle ilgili periyodik olarak eğitim ve bilgilendirmeyle desteklenir. Düzenlenen bayi organizasyonlarıyla bayilerin motivasyonu sürekli olarak desteklenir.

Ladybeetles Bayisi Nasıl Çalışır?
Ladybeetles bayisinin görevi en genel anlamıyla, kadın trafiğinin yoğun olduğu uygun noktalarda (kuaför salonları, spa merkezleri, güzellik salonları, butikler, bujiteriler gibi..) Ladybeetles ürünlerinin satış ve pazarlama organizasyonunu yönetmektir. Bayi, kendisine tahsis edilen Ladybeetles ürün standlarının periyodik olarak takibinden,gerekli raporlamaların yapılmasından ve standın konumlandırıldığınoktanın eğitiminden sorumludur.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin
Bayilik projesiyle ilgili sorularınız veya diğer görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.
www.similyon.com
0 555 379 03 58
0 531 777 35 50
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here