Laviser Dekorasyon Türkiye geneli bayilikler veriyor

Laviser Dekorasyon Türkiye geneli bayilikler veriyor 4
Laviser Dekorasyon

Laviser Dekorasyon Bayilikler Veriyor

Firmamız sublimasyon metodu ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu yapmaktadır.Laviser kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir. İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramik, cam, ahşap ve betopan üzerine işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır.Firmamız farklı ürünleri ile tüm Türkiyeye bayilikler ve tüm dünyaya distribütörlükler dağıtmaktadır.Laviser, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.

Laviser kalite politikamızın temel ilkesi ürünlerimizin dayanıklı ve uzun süreli kullanım ömrünün olması, biz laviser olarak müşterilerimizin en kaliteli ürünlere sahip olmasını ve memnun olmasını hedeflemekteyiz. Ürün kalitemizi şu şekilde açıklayabiliriz ; ürünlerimiz her türlü kimyasala karşı oldukça dirençlidir( çamaşır suyu, tuz ruhu vs..). Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez. Baskılarımız -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir. Çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez. buhara ve mekanik darbelere karşı dayanıklıdır. Dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz.

Laviser Dekorasyon Çalışmalarından bazı örnekler

Laviser Dekorasyon
Laviser Dekorasyon
Laviser Dekorasyon
Laviser Dekorasyon
Laviser Dekorasyon
Laviser Dekorasyon

Laviser firması olarak ürünlerimizin pazarlaması ve satışında Türkiye’geneli bayilikler vermekteyiz, vermiş olduğumuz bu bayilikler bölge bayiliği ve konsept mağaza şeklinde faaliyet göstermektedir, laviser firması olarak özellikle, dekorasyon, iç mimari, inşaat, mobilya gibi sektörlerde faaliyet gösteren bir çok firma müşterilerine tedarik ettikleri ürünlerin yanısıra laviser ürünlerini de kullanarak işletmelerin farklı bir mekan olma özelliği taşımasına ön ayak olmuştur. Dünya geneli kullanılan laminasyon tekniğini Türkiye geneli bayileri vasıtası ile müşterilerinede ulaştırmayı başaran ve hedefleyen laviser olarak, önümüzdeki dönemde daha fazla müşteriye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Laviser Dekorasyon iletişim Bilgileri

4037 Sokak No:3 Kat: 1 Karabağlar / İzmir
0555 583 37 76
0850 833 44 21
www.laviser.com.tr
[email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here