Lazer Destekli İlk Tıraş Bıçağı – SKARP 1 milyon dolarlık fon elde etti

11

İsveçli iki geliştirici tarafından üretilen SKARP adlı lazer destekli tıraş bıçakları, tıraşın geleceği olacağa benziyor.

skarp

İsveçli geliştiriciler tarafından üretilen SKARP ilginç görüntüsü ve lazer destekli tıraş fonksiyonu ile oldukça dikkat çekmiş durumda. Bir açıdan klasik tıraş bıçaklarına benzeyen SKARP aslında sahip olduğu lazerli kesim tekniği sayesinde 5000 yıllık tıraş bıçağı teknolojisine bir son veriyor.

SKARP ile traş olduğunuzda istenmeyen çiziklerden, bıçak yanmasından, enfeksiyon tehlikelerinden, kesiklerden kurtuluyorsunuz. Bunun yanında cihaz, tıraş esnasında herhangi bir kesim hissi uyandırmıyor. Su ve ya traş köpüğü gerektirmiyor. Ayrıca, kısa ömürlü batarya, bıçak başlığı ya da toner gibi ihtiyaçları da yok.

Sahip olduğu özellikler sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olan ve tıraş problemini bir eğlenceye dönüştürecek olan SKARP, Kickstarter üzerinden şu ana kadar tam 1 milyon dolarlık fon elde etmeyi başardı. Ürünün şu anki satış fiyatı ise sadece 90 dolar. Ürün Sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here