Lazer Işıkları İle Müziğe Göre Parlayan Kulaklıklar

Glow adlı kulaklıklar, lazer ışıklarına sahip, kalp ritmi ve müziğe göre parlayan ilginç bir tasarım kulaklığı.

a96197bb7301ee0115fac3943d5b8c81_large

Kickstarter adlı tanıtım sitesinde büyük bir ilgi gören ve yaklaşık 200 bin dolarlık fon kazanmış olan ürün, sahip olduğu lazer ışıkları sayesinde oldukça ilgi çekici ve popüler bir durumda.

Glow kulaklıklar, dünya da ilk kez denenen lazer ışıklarına sahip. Lazer ışıklar, kalp ritminize ya da müzik temposuna göre parlayabiliyor. Şimdilik Android cihazlarda çalışabilen ürünün iOS versiyonları da geliştirilmekte. Play Store üzerinden kulaklığın uygulaması da indirilerek ayarları yapılabiliyor.

Müzik her daim insanların duygularını göstermek amacını üstlenen bir sanat olmuştur. Glow adlı kulaklıklar sayesinde bunu bir adım daha öteye taşıyabiliyor ve dinlediğiniz müziğe uygun ışık gösterilerini de üzerinizde taşıyabiliyorsunuz.

Cihazın en önemli özelliklerinden biri de, kalp ritminiz ile kendini senkronize ederek buna uygun bir şekilde parlayıp sönmesidir. Bu sayede kalp ritminiz sürekli olarak ölçerek yaptığınız spor ve ya yürüyüşlerin performansını analiz edebiliyor.

Kulaklıklar sahip olduğu ergonomik tasarımı sayesinde oldukça konforlu bir kullanış imkanı sunuyor. Kullanılan hafif materyaller ile kulağınızda rahatsızlık hissi yaratmayan Glow kulaklıklar uzun süre dayanacak şekilde geliştirilmiş bir üründür.

Cihazın üzerinde bulunan kumanda paneli sayesinde ses açıp kapatmak ve şarkılar arasında geçiş yapmakta oldukça kolay.

5d6c5ce6dcf65abdf710b499837a249b_large

Ürün Kickstarter üzerinden 35 dolara satılmaktadır. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here