Le Château Du Bois Türkiye’de Bayilik Veriyor

Le Château Du Bois

Le Château Du Bois Türkiye’de 2017 yılı için 5 adet mağaza bayiliği vermeyi planlamaktadır. Le Château Du Bois markası saf lavantaya, Fransa’nın “mavi altınına” hissedilen tutkunun bir hikayesidir. Le Château Du Bois dünya saf lavanta üretiminin %25’ini gerçekleştirmektedir. 1890 yılından beri Lagarde d’Apt’daki Haute-Provence bölgesinin merkezinde bulunan 350 hektarlık arazisinde saf lavantayı yetiştiren marka, Provence’ın yağmur sularıyla saf lavantayı damıtmakta ve tüm ürünlerini Provence’ta üretmektedir.

Le Château Du Bois Türkiye

Le Château Du Bois Akmerkez

Le Château Du Bois yalnızca Provence’ın saf lavantasının ölçütü olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal ve organik kozmetik ürünler alanında bir mükemmelliyet imzasıdır. Cilde faydalı özellikleri ile ün salmış, her yıl yetiştirdiği ve damıttığı saf lavantanın kalitesini Fransız Hükümeti tarafından verilen AOP Etiketi ile ispatlayan LCDB,  Ecocert Sertifikasıyla tümüyle doğal ve organik metotlar ile imalat yaptığının güvencesini veriyor. Cilt Bakımı, Vücut Bakımı, Banyo, Parfüm ve Aromaterapi ürünlerini tüketicilerle mağazalarda ve spa & güzellik merkezlerinde buluşturmaktadır. Le Château Du Bois ayrıca Provence saf lavantanın hikayesini 1991 yılında Coustellet Fransa‘da Lavanta Müzesini açarak, dünyanın her yerinden gelen ziyaretçilere anlatmaktadır.

 

Her ürün %100 Doğal ve Organik içeriğe sahiptir. EcoCert ile tüm ürünlerinin %100 doğal ve organik olduğunu kanıtlayan LCDB, aynı zamanda vegan bir markadır. Her ürünün etki alanına göre içeriğini ilgili tedavi edici etkiyi sağlayacak doğal bitkilerle zenginleştirmektedir. Hayvanlar üzerinde kesinlikle test yapmamakta ve geri dönüşümlü ambalaj sitemiyle de tüm canlılara saygılı yaklaşım sergilemektedir.

Le Château Du Bois

Tüm ürünlerin içerisindeki temel navigator içerik olan Saf Lavanta pek çok tedavi edici özelliğe sahip, son derece özel ve belirli koşullarda yetişen bir bitkidir. Tedavi alanları arasında baş ağrısı, migren, uykusuzluk, egzama, tahriş, böcek ısırıkları, sindirim rahatsızlıkları, eklem ağrıları ve iltihaplı enfeksiyonlar sayılabilir.

Doğal ve organik kozmetik ürünler alanında seçkinliğin adresi olan Le Château Du Bois hızla büyüyen bir dünya markasıdır. Fransa, Belçika, Almanya, Japonya, Lüksemburg, Malezya, Hollanda, Kore, Singapur ve Taiwan’ dan sonra Türkiye’ye de giriş yapmıştır. Dağıtım kanalları olarak Provence havasını yansıtan özel conceptli mağazaları, güzellik merkezleri, eczaneler ve Spa lar yer almaktadır. Hong Kong’ ta açılan LCDB Spa ayrıca 2 yıldır en iyi SPA ödülünü almaktadır. Türkiye ‘de Akmerkez Wepublic’te yeni açılan LCDB Corner büyük ilgi görmektedir.

Le Château Du Bois Franchising:

 

  • Türkiye’ de 2017 yılında 5 adet mağaza bayiliği vermeyi planlamaktadır.
  • LCDB, Franchising bedeli talep etmiyor.
  • Mağazanın dekorasyonu, marka tarafından belirtilen konseptte girişimci tarafından karşılanıyor.
  • Mağazanın, bulunduğu bölgedeki yaya trafiği yoğun AVM veya işlek caddede yer alması gerekiyor.
  • İdeal mağaza için minimum 30 metrekare tercih edilmektedir.
  • Mutabakat sonucunda personele marka, ürün ve satış eğitimi LCDB tarafından verilmektedir.
  • LCDB tarafından pazarlama desteği verilmektedir.
  • LCDB diğer tüm detayları görüşmeler esnasında yatırımcı ile görüşmeyi tercih etmektedir.
  • Her türlü bilgi, soru veya talebiniz için [email protected] adresine e-mail gönderiniz.

Le Château Du Bois – Provence

E-mail: [email protected]
Web : www.lcdb.com.tr
Tel : (212) 325 30 54
Adres : Levent mah., Fulyalı Sok,No:29/2, İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here