LEB GIDA BAYİLİK

LEB GIDA BAYİLİK 2
LEB GIDA BAYİLİK

LEB GIDA

LEB GIDA BAYİLİK

Leb Gıdanın sahibi Candan Bilal Kösem, Türkiye’de bir ilke imza atarak sadece leblebi çeşitlerinin (Türk kahveli, cappuccinolu, çikolatalı, ballı susamlı, sarımsaklı, soslu acılı) satıldığı bir stant tasarladı. İlk şubesini 2012’de İstanbul Cevahir AVM’de açan Leb Gıda, franchising sistemiyle yeni stantlar açacak. Leb Gıda standları AVM ziyaretçilerinin kolayca ulaşabilecekleri yerlerde olacak. Leb Gıda stantlarında taze ve farklı çeşitlerde leblebiler satılıyor. Leb Gıda bunları şık ambalajlarda müşterilerin beğenisine sunuyor ve sizde bu ürünleri müşterilerinizin beğenisine Leb Gıda Bayilik alarak sunabilirsiniz.

LEB GIDA BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon: 0216 344 76 93
E-posta: [email protected]
Web: leb.com.tr

LEB GIDA BAYİLİK HAKKINDA : Özel lezzetlerle kaplı leblebilerimizi sizlerle buluşturmayı amaçlayan LEB Gıda, 2012 yılında faaliyete başlamıştır. Kolayca ulaşabileceğiniz noktalarda hizmet veren kiosklarımız sizlere taptaze ve çok lezzetli leblebileri pratik-tasarım ambalajlar ile sunar, böylece hayatımızın vazgeçilmezi olan –atıştırma- eylemini sağlıkla ve maksimum keyifle atlatabilirsiniz. Kiosklarımızda, alternatif hediyelik ambalaj tasarımlarımız ve özel kaplamalı leblebilerimiz ile farklı hediye seçenekleri de sunmaktayız.

Sizlerin memnuniyeti bizim için birinci öncelik, bu sebeple kiosklarımızda sunulan tüm ürünler sizin gözetiminizde ve yönlendirmenizle hazırlanmaktadır. Keyifli bir deneyim yaşamanız dileği ile… Candan BİLAL KÖSEM –  [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here