Levent Lostra Salonu Bayiliği Almak İstermisiniz

Levent Lostra

Levent Lostra Bayilik : Çalışmalarında, sıfır hata, sürekli gelişim ve yüksek kaliteyi benimseyen Levent Lostra Salonu’nun hedefi değerli müşterilerinin yıllardır süre gelen dostluğuyla kazandığı küresel işletme kimliğini sürdürmektir.

Levent Lostra Salonu

Özel sektördeki mağazalar ve serbest müşteri ile iyi ilişkilerin ve müşteri bağımlılığının temeli, Levent Lostra Salonu’nun koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinde yatmaktadır. Bu ilkeyle hayata geçirdiğimiz CRM Uygulaması da kuruluşundan bugüne kendine temel ilke edindiğimiz Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’nin bir gereği olarak doğmuştur. Bu bağlamda, ayak sağlığını iyileştirici, ürünler sunan ve hizmetler üreten; karlı ve rekabetçi; çalışanların memnuniyetini sağlayan, iyi işleyen ve sürekli gelişen bir şirket olmak kaçınılamaz hedefimizdir.

Levent Lostra Bayilik – Franchising : Franchisingde unsur her faaliyetinde her ayrıntıyı titizlikle gözden geçirmesidir. Bu anlamda Levent lostra için önemli konulardan biri yer seçimidir.Franchising departmanı ; Levent lostra yer seçiminde uygulanan kriterler doğrultusunda alternatifleri değerlendirmektedir. Levent lostra yılda ortalama 30 dan fazla yer alternatifi değerlendirmekte ve bu yerlerden 3-4 lokasyon levent lostra kriterlerini karşılayabilmektedir.

Levent Lostra Franchisee Olmanın Avantajları

– Kendi işinizin sahibi olmak
-Levent Lostra uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak,güvenebileceğiniz, riskleri azaltılmış bir işletmenizin olması
– Zengin insan ilişkileri
– Kişisel ve profesyonel gelişim

Levent Lostra’nın Franchisee’lerine Verdiği Destekler

– Doğru yer seçimi & fizibilitesinin yapılması
– Personel işe alma ve açılış öncesi eğitim sürecinin takibi
– Bilgi ve danışma hizmeti
– Genel ve lokal pazarlama desteği
– Mal ve hizmet standardının sağlanması
– Ekipmanların ve ürünlerin sürekli güncelleştirilmesi (AR-GE)
– Bölge koruma sistemi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here