Lidsitter Mutfak Aparatına 11.000 Dolardan Fazla Yatırım

Lidsitter Mutfak Aparatına 11.000 Dolardan Fazla Yatırım
Lidsitter Mutfak Aparatı

İş Fikri Lidsitter Mutfak Aparatı

Yemek pişirmek kimine göre eğlenceli kimine göre ise sıkıcı ve yorucu bir işdir. Çoğu insanın mutfaktayken şikayetçi olduğu durum karmaşalıktır. Tencerenin kapağını açarsınız koyacak yer bulamazsınız veya eliniz çarpar yere düşer. Yemek için kullandığınız kirli kaşığı tezgaha koyarsınız tezgahınız kirlenir ekstra iş olarak bu size geri döner. Bu gibi sorunları ortadan kaldırmak isteyen LidSitter LLC firması rahat kullanıla bilir bir ürün geliştirdi.

Lidsitter Mutfak Aparatı
Lidsitter Mutfak Aparatı

Bu ürünün adı Lidsitter. Lidsitter sayesinde artık tencere kapaklarınızı ve kaşıklarınızı koyacak ve rahat ulaşabilecek bir yeriniz oluşuyor. Bu yer ise tam olarak yemeği pişirdiğiniz tencere. Bu aparat sayesinde tencerenin kapağını yarı yatay bir şekilde tencerenin yanına asabiliyorsunuz. Bu ürün ısıya dayanıklı olduğu için gayet kullanışlı.

LidSitter LLC firması tasarladığı bu proje için kickstarterlı yatırımcılardan destek bulmayı umuyor. Firmanın hedeflediği yatırım talebi ise 3.500 dolar gibi cüz’i bir tutar. Bu hedefi çoktan geride bırakan LidSitter LLC firması projenin bitmesine 45 günden fazla bir süre varken 11.000 dolardan fazla fon toplamayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here