LifePrint Akıllı Telefon yazıcısı 272.000 Dolar Fon Aldı

LifePrint Akıllı Telefon yazıcısı 272.000 Dolar Fon Aldı
Akıllı Telefon yazıcısı

LifePrint Akıllı Telefon yazıcısı

Akıllı telefonlarda fotoğraf çekilmek bir hastalık haline gelmeye başladı. Özellikle son iki yıldır büyük oranda yayılma gösteren selfie (öz çekim)  çılgınlığı insanların her dakika fotoğraf çekmesine sebep oluyor. Anı ölümsüz kılan fotoğrafları dijital ortamda saklamak günümüz teknolojisinde kolay bir hal olmuş olsa da elle tutulur fotoğraflar her zaman daha derin izler bırakıyor.

Günümüzde çoğu fotoğrafın sadece dijital ortamda kalmasından rahatsızlık duyan LifePrint firması kendi adıyla geliştirdiği proje ile bunun önüne geçmeyi planlıyor. Çok kolay ve basit bir şekilde telefonlarınız da dijital ortamda olan fotoğraflarınızı her an basabileceğiniz lifeprint herkesi gerçek fotoğraflara davet ediyor. En güzel özelliklerden birisi de çekilen fotoğraf bir videoya ait ise uygulamaya fotoğrafı gösterdiğinizde telefonunuzda videonun oynatılabilmesi.

Akıllı Telefon yazıcısı
Akıllı Telefon yazıcısı

İndiegogo sitesi aracılığı ile lifeprint projesine destek bulmak isteyen firma hedefini yüzde 698 aşarak 272.000 dolar fon toplamayı başardı. Ürün 129 Dolar artı KDV ile satışa sunuldu. Eylül 2016 tarihinde ise dağıtıma başlanılacak olan LifePrint ayrıca fotoğraf düzenleme araçlarına da sahip oalcak.

İndiegogo lifeprint

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here