Llaollao Franchise Şartları

Llaollao Frozen Yogurt Franchise

Llaollao frozen yogurt pazarının en yeni markalarından birisi. 2013’te İstanbul Marmara Forum’da ilk mağazasını açarak Türkiye pazarına girdi. İkinci şubesinin Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde açtı. 2014 sonuna kadar 10 şube daha açmayı planlayan firma 5 yıl içerisinde 40 şubeye çıkmayı planlıyor.

Llaollao Frozen Yogurt Franchise Şartları

Llaollao franchise giriş bedeli 10 bin euro. Sürekli franchise ödemesi olarak ciro üzerinden yüzde 4 pay alan firmanın reklam katılım payı ise cirodan alınan payın yüzde 2’si. Mağaza ölçüleri 25-150 meterekare arasında değişiyor. Ortalama bir mağazanın yatırım tutarı ise 50 bin euro. Kiosklar 16 metrekareden başlıyor 30 metrekareye kadar çıkıyor. Franchise alanlar 5 yıllık sözleşme imzalıyor.

Llaolla Frozen Yogurt Franchise
Llaolla Frozen Yogurt Franchise

Yeni açılacak şubeler için işlek caddeler ve müşteri potasniyeli olan Avm’lere öncelik veriliyor. Franchise talepleri değerlendirilirken öncelik verilen şehirler ise İzmir, Bodrum ve Antalya.

İspanya merkezli olan Llaollao’nın kendi ülkesinde 100 mağazası bulunuyor. Portekiz, Fransa, Fas, Suudi Arabistan, Singapur, slovakya, Şili ve Rusya’da şubeleri bulunuyor.

Llaollao Frozen Yogurt Franchise İletişim Bilgileri
Tel: 0212 225 46 10
web : www.llaollaoweb.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here