LMcable Ortak Şarj Kablosu Fikri 200.000 Dolardan Fazla Fon Kaldırdı

LMcable Ortak Şarj Kablosu Fikri 200.000 Dolardan Fazla Fon Kaldırdı 1

LMcable firmasının geliştirmiş olduğu çoklu usb sayesinde artık hem iphone cihazları hemde android cihazları kolaylıkla tek kabodan şarj edebileceksiniz.

Şık bir tasarıma sahip olan LMcanle’de plastik kaplama yerine deri kaplama kullanıldığı için daha sağlıklı bir hissiyat oluşturmaktadır. Bütün mobil cihazlarda kullanılabilen LMcable verimli şarj imkanı sağlarken dayanıklılığı ile de iddialı. Eğer bir iphone şarj etmek isterseniz lightning tarafını kullanmalısınız. Eğer android bir cihaz şarj etmek isterseniz ters çevirerek usb tarafını kullanmalısınız.
şarj al
Lmcable’de şarj sorununu çözmek bu kadar basit. LMcable firması geliştirmiş olduğu proje için kickstarter aracılığı ile yatırımcılar ile buluştu. Firmanın toplamayı hedeflediği fon 5.000 dolarken yatırımcılar tarafından geliştirilebilir ve kullanışlı bir ürün olarak değerlendirilen LMcable şarj kablosu tam tamına 200.000 dolar yatırım toplamayı başardı. Projenin bitmesine ise 14 gün var. Bu süreç içerisinde iş fikri 300.000 doları da geçebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here