Locked in Kaçış Oyunları Franchise Veriyor

Locked in Kaçış Oyunları Franchise Veriyor
Locked in Kaçış Oyunları

Locked in Kaçış Oyunları

Gerçek Odadan Kaçış Oyunu (Real Room Escape Game) alanındaki faaliyetlerine 2014 yılında başlayan “Locked In”, özenle hazırlanmış bulmaca ve dekorlarıyla, kendine has senaryolarıyla İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere, 11 farklı şehirde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Şuana kadar 7’den 70’e bir çok müşteri ağırlayan bizler, ülke çapında bu alandaki en yüksek sayılara ulaştık ve ulaşmaya devam edeceğiz.
Bizi Türkiye’de en büyük firma yapan; sizlere sunmuş olduğumuz hizmeti ortaya çıkarana kadar var gücümüzle çalışmamız ve kaliteden ödün vermememizdir.

Locked in Kaçış Oyunları
Locked in Kaçış Oyunları

Locked in odadan kaçış oyunları ile bir eğlence aktivitesi olmasını yanı sıra, aynı zamanda bir case study (örnek durum çalışmasıdır). Locked in oyunlarındaki şifreleri ekip olarak çözmeye çalışmak, oyundaki başarının en önemli faktörlerindendir. Gerçek mekanlı evden kaçış oyunu (real room escape game) aktivitesinde ekibinizdeki kişilerin liderlik özelliklerini gözlemleyebilirsiniz. Şifreleri çözmede bazı kişiler insiyatif almaya daha istekli gözürken bazılarının daha pasif kaldığını göreceksiniz.

İş ortamınız için doğru yöneticileri seçme, sağlam ekipler kurma, ekibinizdeki insanların risk alıp almadığını tespit etme konularında da bizim oyunlarımızdan fikir edinebilirsiniz. Son olarak, Locked in oyunlarındaki şifreleri çözmek yüksek motivasyon gerektirir. Ekibinizin sorunlar karşısındaki tutumunu, çözümcü bir anlayışa sahip olup olmadığını, motivasyonunu koruyup koruyamadığını rahatlıkla gözlemlersiniz. İpucunu çözmeye ne kadar yakınken vazgeçtiklerini ya da sonuna kadar şanslarını denediklerini gözlemlemek kurumunuzun için doğru kararlar vermenize yardımcı olur. Locked in tecrübesini biz ne kadar anlatmaya çalışsak da yaşanmadan tam olarak anlaşılamayacaktır. Bu yüzden, kurumsal müşterilerimizin yöneticilerini, ekiplerini getirmeden önce Locked in’e davet ediyoruz.

Locked in Kaçış Oyunları Franchise Bilgileri

Biz odadan kaçış oyunları maceramıza Ankara’da başladık ve tüm Türkiyeyi bu keyifli aktiviteyle buluşturmak için çalışıyoruz. Kendi şehrinde Locked In bulamadıysan, kendin bir tane aç! Detaylı bilgi almak için [email protected]’ e mesaj atman yeterli.

TELEFON:
+90 (553) 555 41 38 -> THE HOTEL – MENTAL HOSPITAL
+90 (553) 009 01 36 -> THE POLICE STATION – HAUNTED HOUSEADRES
Adres:
(THE HOTEL – MENTAL HOSPITAL) – Kızılırmak Sokak 5/11 Kızılay(THE POLICE STATION – HAUNTED HOUSE) – Kavaklıdere Sokak 23/8 Şili Meydanı
Web : www.lockedin.net

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here