Loctote Hırsızlığa Karşı Çanta 1.225.977 Dolar Yatırım Aldı

Loctote Hırsızlığa Karşı Çanta 1.225.977 Dolar Yatırım Aldı 1
Loctote Çanta

Loctote Hırsızlığa Karşı Çanta

Loctote hırsızlıklara karşı süper önlemler alan bir çanta. Çanta başlı başına yeni bir iş fikri bunun sebebi ise delinmeye, kesilmeye ve yırtılmaya karşı son derece dayanıklı olması. Aynı zamanda su geçirmeyen çanta hem bayanlar hem de erkekler tarafından büyük ilgi gördü ve toplamda 1.225.977 Dolar yatırımı İndiegogo sitesinden kazandı.

Loctote
Loctote

179 dolar fiyatla destek aramaya çıkan fikir Mayıs ayında yatırım sürecini tamamladı ve 2016 Kasım ayında teslim edilmeye başlanıyor. Teslim tarihi diğer iş fikirlerine göre daha erken olan ürün kişisel eşyalarını korumak isteyenler için tasarlanmış.

Loctote çanta
Loctote çanta

İpli sırt çantası şeklinde tasarlanan ürünün güvenlik açısından bir çok özelliği bulunuyor. Kendine özel şifreli kilidi bulunan çantanın kumaşı yüksek molekül ağırlıklı polietilen malzemeden yapılmış. Kurşun geçirmez malzemelerde kullanılan materyallerden 5 kat daha dayanıklı olduğu iddia edilen çantanın ip kısmı da özel bir çelik tel kullanılarak imal edilmiş.

Özelleştirilebilir 3 basamaklı kilit kombinasyonu kullanılan çanta için hırsızların çok fazla zorlanacağı kesin. Bu yüzden de iş fikri yoğun talep görmüş. Yakın zamanda farklı modellerinde çıkacağını düşünürsek girişimci bu iş fikrinden epey yüklü miktarda para kazanacak gibi gözüküyor.

Loctote Çantanın Tanıtım Videosu

Fikrin başarı hikayesi ise girişimcinin bir aile tatilinde dalış yapmak istediği zaman eşyalarını sahilde bırakması ve ardından parasının çalınmasıyla başlamış. Ardından eşyalarını nasıl güvende tutacağını düşünen Don Halpern hırsızlığa karşı sağlam bir önlem almak için bu fikri geliştirmiş. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve yakından incelemek isteyenler bu linkten gerekli bilgileri öğrenebilirler.

Önemli Not : Eğer videoyu izlerseniz çanta da kullanılan kumaşın daha bir çok üründe rahatlıkla kullanılabileceğini fark edeceksiniz.  Bu tarz kesilmeyen bir kumaş ile tişört, atlet, pantolon veya gömlek üretmek akıllıca bir fikir olabilir. Aynı zamanda bir çok spor dalında da bu kumaşın kullanılacağı ürünler tüketiciler tarafından çok rağbet görecektir. Son olarak ise iş elbiseleri sektöründe bir çok tekstil ürününde de bu kumaş kullanılabilir. Örneğin polis kıyafetleri, güvenlik kıyafetleri ve askeri amaçlı elbiseler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here