London Cafe Franchising Veriyor

London Cafe Franchising Bilgileri

LONDON CAFÉ Bayilik hakkında bilgiler

Konseptiniz hakkında bilgi verir misiniz :
London Café, iyiyi sunmak için çıktı yoluna. Kahvenin her şeyden önce bir kültür olduğunu biliyoruz. Sanatın her alanında varlık gösteren bir kültür. Bu kültür toplum geneline yayılırken, bilinçlenen tüketiciler, yeni çekirdek ve demleme yöntemleri konusunda daha bilgili ve yeni deneyimlere çok açık.

Türkiye’de son 10 yılda açılan kahve zincirleri ve eş zamanlı büyüyen kahve pazarı sayesinde kahve tüketimi arttı. Geçen süreç içerisin de, çok daha seçici bir tüketici kitlesi oluştu. New York ve Londra’dan sonra 3. Büyük kahve festivalinin 2016 yılında Türkiye’de yapılmış olması da, yatırımcıların ilgisini Türkiye’ye çekti.

London Café, 2017 yılı itibariyle Türkiye yatırım planlamasını gerçekleştirdi. Dünyanın çeşitli ülkelerinden elde ettiğimiz en yüksek kalitedeki çekirdek kahvelerimizi baristalarımızın sanatı ile size sunarken, özel demleme çeşitlerimizle 3rd wave coffee kültürünü tüketicilerle buluşturuyoruz.Dünya’nın en değerli çay yapraklarını toplayarak, farklı deneyimler sunarken, ünlü şefler ile hazırladığımız gurme sandviçler, tatlı ve diğer atıştırmalıklarla da zamana tat katıyoruz. Çünkü;

Paylaşmak ruhumuzda var..
Mevcut Franchise Şube Sayısı (Yurt içi – Yurt dışı):
Yurtiçi 3 – Yurtdışı 1
2017 Franchise Hedefi (Yurt içi- Yurt dışı)
Yurtiçi 7 – Yurtdışı 1
Franchise Giriş Bedeli : 15.000 Dolar
Anahtar Teslim Fiyatı :  m2 2500 TL – 3000 TL
Yatırım geri dönüş süresi : 18 – 24 Ay
Gelirden Pay : Aylık sabit 500 $
Lokasyon kriterleriniz nelerdir (AVM – CADDE):

Türkiye’nin seçkin AVM’leri, şehirlerin işlek caddeleri ve şehirlerimiz de son 10 yılda oluşan yeni yerleşim bölgeleri

London Cafe

Girişimciler neden sizi tercih etmeli :

Türkiye’nin değerli iş kadınları ve iş adamları,

London Café girişimine ve sunduğumuz franchising fırsatlarına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 2017 yılı itibariyle markamızın yatırım planlaması gerçekleştirdik. Kahve sektörü dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye’de de büyüyor. Ancak pazarda faaliyet gösteren firmaların, konsept ve ürün gamı benzerliği nedeniyle ayırt edilebilir marka sayısı oldukça az. Dünya ticaretinde petrolden sonra 2. büyük pazar olan kahve sektörü, Türkiye’de marka karmaşası arasında devam ediyor. Başarılı firma sayısından fazla, kötü tecrübe edinmiş markalar mevcut.

“Lider yöneticiler boşlukları doldurmak için vardır” cümlesini markanın amacına entegre ederek, stratejimizi,tüketicilere lezzet, bayilere karlılık, pazarda ise boşluğu doldurmak için belirledik. London Café, franchising operasyonu olarak kurulmuştur ve işletmecilerin markaya kattıkları ve katacakları değer her zaman önemli olacaktır. London Café markasını, yatırım yapılabilir seçkin marka kılan en önemli unsur, 4 ayaklı iş prensibi modelidir. Bu prensipler; hedefler, rekabet yönetimi, lezzet oluşum süreci, bayi İlişkileri başlıklarını almıştır. London Café, başarı faktörlerinden biri de, girişimcileri ve yatırım noktalarını seçerken gösterdiğimiz özendir.

Sürdürülebilir başarı ve toplamda ulaşılmış marka değeri için, nitelikli girişimciler ve doğru lokasyon seçimleri bizim için oldukça önemlidir.

London Café, kolay kurulum ile maliyeti düşürülmüş bir girişim fırsatıdır. Ürün tasarımları keyif verirken, tedarik zinciri ile Türkiye’nin her noktasına ulaşabilecek alt yapıya sahibiz. Merkezi üretim sayesinde, şubelerimizde mutfak alanları olmadığı gibi, böyle bir yatırım ve ilgili usta personel ihtiyacı duymuyoruz. Kontrol edilebilir kalite için, üretimin her aşamasının merkez tarafından yürütülmesi gerektiğini biliyoruz.

Değerli yatırımcılar; önümüzde ki yıllar markamızın Türkiye’de göstereceği başarıya dahil olmanız için biz kapılarımızı açtık. Bu dosya, London Café sistemini ve sürecini daha yakından tanımanız amacıyla hazırlandı. Peter Senge’nin dediği gibi; Bir araya gelmek başlangıçtır, bir arada durabilmek ilerlemedir, birlikte çalışmak başarıdır.

Başarı arzusu içerisinde olan girişimcileri, bir arada olmaya davet ediyoruz. London Café’ye gösterdiğiniz ilgi için tekrar teşekkür ederiz

Girişimciye not :
London Café, yarınlarınıza kar ve prestij katmak için kurgulanmıştır. Türkiye’nin her noktasında potansiyel müşteri kitlesi bulunan konsept, nitelikli girişimciler ve doğru lokasyonlarda, alternatifi olmayan bir girişimdir.

İletişim Firma (web/mail/tel) :
hello@londoncafe.com.tr
londoncafe.com.tr
0232 – 502 0047
0532 – 232 4216
Adalet Mah. Manas Bulvarı. Folkart Towers B Kule
K:25 Ofis: 2508 Bayraklı / İZMİR

2 YORUMLAR

  1. merhabalar kolay gelsin size marka oldunuz icin tebrik diyorum ve size allahdan basarilar diliyorum ben sizinle aile olmak ve sizin bayiniz olmak istiyorum kurallarizi ve sartlarinizi detayli bir sekilde bana anlatmak rica ediyorum ve nekadar sermaya yatirmam lazim tesekur ediyorum allah yoluzu acik etsin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here