Lüks Kampçılar için Karavanlar

Lüks Kampçılar için Karavanlar 1

LÜKS KAMPÇILAR İÇİN KARAVANLAR

Karavanların hastaları elbette vardır. Hatta bazıları  ev alma karavan al bile diyebilirler.  Normal karavanların alt fiyat sınırları 20 bin lira civarlarındadır. Ama tabi ki bu fiyatın üst sınırı yok. Aşağıda göreceğiniz üzere fazlasıyla yüksek meblalar da karavanlar dünya üzerinde bulunmaktadır. Hep birlikte Çok lüks orta lüks ve sadece lüks olan karavanlara bir göz atalım.

Altın Kaplama Karavan Sadece 1.3 Milyon Dolar

200794_1_800

EleMMent Palazzo ürettiği karavanı 1.3 milyon dolara Dubai’de sattı. Bu karavan da yok yok. Karavan ful altın kaplama onun yanı sıra içinde 40 inçlik bir düz ekran televizyona bir şömine ve birde çatı terasına sahip. Üstelik çokta büyük bir ana yatak odasına sahip. Eğer bu karavanın sahibi siz olduysanız keyfinize diyecek hiç bir şey yok. Tek bir düğme ile Pop-up bara dönüşüyor mermer aydınlatmalar aktif hale gelir ve tavan açılır artık yıldızlarla beraber baş başa bir şeyler içebilirsiniz. Böyle mükemmel bir karavana tabi ki buna karavan demek doğru olursa finansal durumunuzun oldukça iyi olması gerekmekte. Bu sebeple önce elinizde ki işinizi büyütün böylelikle hayellerinizde büyüyecektir.

Lüks Ama Alüminyum Karavanlar

242828_1_800

Adından da belli olduğu üzere bu karavan 1 numarada ki gibi milyon dolarlar değerinde değil. Ama yinede lüks. Alüminyum görüntüsü gayet hoş bir estetik sunuyor. Bowlus şirketi 1934 yılından bu yana karavan sektöründe alüminyum karavanların başını çekmiştir. Tamam yukarıda belirttiğimiz gibi her ne kadar büyük bir servet olmasa da bu karavanında hatırı sayılır bir fiyatı var tabi ki bu hatır ise tam olarak 100.000 Amerikan doları. Peki bu para bahsettiğimiz karavana değer mi. Şöyle bir düşünecek olursak Alüminyum ve çelik tasarım hem estetik, kaliteli bir görünüm sunduğu kadar daha da sağlam ve uzun ömürlü bir kullanım bizlere sunacaktır. Fütüristik tarzı bizlere sınırsız bir gelecek ve aerodinamik bir seyahat hissine kapılmamıza sebebiyet verecektir. Üstelik oldukça da geniş bir depolama alanına sahip bu karavanın içine istediğiniz kadar eşya koyabilirsiniz. Aklınıza ne gelirse.

Karavan Tipi Çadır

107627_1_800

Oldukça ilginç bir çadır tipi aslında buna taşınabilir büyük çadır diyebiliriz. Çünkü gerçekten büyük. Normal bir daire boyutuna ulaşabiliyor. Arabanızın arkasına rahatlıkla bağlayabileceğiniz romörk’ün içinde olan bu çadır kamp yapmak istediğiniz yere geldiğinizde basit ve hızlı bir şekilde kurabiliyorsunuz. Kuruldukdan sonra zaten bu çadır demezsiniz. Fotoğrafta da gördüğünüz üzere bildiğimiz ev gibi durmaktadır. Bu çadırın fiyatı hakkında bir bilgimiz yok ama Lüks sayabiliriz 100 bin dolardan da azdır büyük ihtimalle.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here