Lumo İnteraktif Projeksiyon Cihazı

Dünyanızı bir oyun alanına dönüştürmeye hazır mısınız? Duvarlar, zeminler, hatta yaptığınız hareketler artık birer komut görevi görüyor.

lumo

Lumo, interaktif bir projeksiyondur. Sahip olduğu hareket sensörü sayesinde çocukları ve yetişkinleri, herhangi bir kontrol cihazı olmadan, sadece kendi vücutlarını kullanarak oyun oynamaya ve öğrenmeye teşvik eden interaktif bir cihazdır. Piyasada görülen iyi LED projeksiyonlarla aynı görevleri yapabilen Lumo aynı zamanda bulunduğu ortamı tam bir interaktif dünyaya çevirebiliyor.

Cihaz, zıplama, koşma, dans, tekme, ve el hareketlerini algılayarak bu hareketlere göre belirlenmiş komutları çalıştırabiliyor. Ayrıca Lumo ile kendinize özgü oyunlar hazırlayabiliyor çocukların eğitimini eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Normal bir pojektör görevi de gören cihaz ile sevdiğiniz dizi ve filimleri izleyebiliyorsunuz.

Cihaz harici bir cihaza ihtiyaç duymadan görüntü gösterebiliyor. Lumo kendine ait işletim sistemi, işlemcisi ve depolama alanı bulunan tek başına bir bilgisayar görevi gören bir cihazdır. Android işletim sistemine sahip cihaz bu sayede internete bağlanarak istediğiniz ortamdan video ve film izlemenize olanak sağlıyor.

cover

Indiegogo’da tanıtılan ürünün kampanyasının bitimine 30 gün bulunuyor. 13 bin dolarlık fon elde etmiş olan ürünün satış fiyatı ise yaklaşık 400 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here