Maden pastanesi franchise veriyor

Sektördeki başarı kariyerine 1986 yılında “Bağdat Baklava” olarak başlayan şirketimiz, 1993 yılında maden Gıda adını alarak kaliteli ve profesyonel kadrosu ile hızlı tüketim gıda sektöründe yerini almıştır.


Maden Gıda, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün güçlenen yapısı ile sektördeki güvenirliğini sürdürmektedir.


Maden Gıda, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hijyen ve gıda mevzuatlarına, gerekli yasa ve tüzüklere uygun 2000m2, 6 katlı kapalı alandaki üretim kompleksi ve uzman kadrosu ile sürekli gelişim bilinciyle büyümeyi hedeflemektedir.


Maden Gıda, sektörde yakaladığı başarı grafiği sürekli olarak yukarılara çıkartırken, hiçbir zaman kalite politikasından ödün vermemiştir.


Maden Gıda, kendi şubelerinin yanı sıra gittikçe artan sayıda firmalara toplan ürün tedarikini gerçekleştirmekte ve gelen istek doğrultusunda “Franchising” hizmeti vermektedir.


Maden Pastaneleri olarak yurtiçi bayi ile ülkemizin dört bir yanına ürünler iletmekteyiz. Ailemizin büyümesi ve daha çok kesime hitap etmesi vizyon ilkelerimiz arasındadır.


Gerekli Belgeler
Ticari Faaliyette bulunan kişi yada firma sahibi için;


İmza Sirküleri
Ticari Sicil Belgesi
Resmi Gazete İlanı
İletişim Bilgileri


Maden Pastanesi franchise başvuru formuna bu linkten gidebilirsiniz.


Etiketler : Maden pastanesi franchise, Maden pastanesi franchising, Maden pastanesi bayilik şartları, Maden pastanesi franchise şartları, Maden pastanesi bayiliği nasıl alınır, Maden pastanesi bayilik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here