Mağazalarda Check-in yapın İndirimleri Kazanın

Mağazalarda Check-in yapın İndirimleri Kazanın

Yeni geliştirilen bir akıllı cihaz uygulaması sayesinde, check-in yaptığınız mağazalarda otomatik olarak ürün indirimleri kazanıyorsunuz.

retail-discount

Fashalot adlı mobil uygulama, gittiğiniz mağazalarda check-in yaptığınızda belirli ürünlerde indirim hakkı kazanmanızı sağlıyor. Hindistan’da hayata geçirilen fikir sayesinde insanlar yakınlarındaki mağazaları, uygulama üzerinden görebiliyor ve alışverişlerini daha rahat yapabiliyor. Uygulamada bulunana haritada, mağazalar kategorilerine göre düzenlenmiş farklı simgelerle belirtiliyor. Bu sayede onlarca mağaza arasında kaybolmaktan kurtuluyorsunuz. Ayrıca uygulama ile, aradığınız tarzda ürünlerin hangi mağazalarda satıldığını da görebiliyorsunuz. Örneği gömlek almak istiyorsanız, uygulama çevrenizdeki gömlek satan mağazaları işaretleyerek anında size gösteriyor. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri ise, check-in yaptığınız mağazalarda çeşitli indirimler kazanmanız. Bu sayede hem müşteriler ürünleri daha ucuza satın alma imkanı elde ediyor hem de mağazaların bir anlamda reklamı yapılmış oluyor.

Uzmanlar tarafından uygulamanın değerinin çok uzak olmayan bir gelecekte müthiş bir artış göstereceğini düşünüyor ve bu doğrultuda beklenti içine girmiş durumdalar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here