Magic Softmatik – Maviarma Bayilik Veriyor

Magic Softmatik – Maviarma Bayilik Bilgileri

Ocak 2001 de kurulan firmamız kurulduğu günden itibaren müşteri güveni ve memnuniyetini hedeflemiş olup bugüne kadar hedefinden hiç sapmadan ürün gamını daha da zenginleştirerek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemiştir.

softmaticBiz, Magic Softmatik ve Maviarma ailesi olarak sadece soft dondurma makinesi, frozen yoğurt makinesi, karlı buzlu,iceslush veya waffle makinesine yatırım yapmıyoruz. Biz Magic Softmatic olarak aynı zamanda ihtiyaçlarınızı da biliyor ve bu doğrultuda Türkiye’nin önde gelen gıda firmaları ile de işbirliği yapıyoruz . Amacımız siz değerli müşterilerimizin yaptığı yatırımdan maksimum karlılığı elde etmenizi de sağlamaktır. Biz Maviarma ailesi olarak satış sonrası da birikimlerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız. Verdiğimiz danışmanlık hizmetleri içerisinde mağaza içi dekorasyondan konsept oluşturmaya lokasyon seçiminden ürün desteğine kadar pek çok alanda yanınızdayız.

BAYİLİK KATEGORİSİ: Soft Dondurma Makineleri ve Frozen Yogurt Makineleri
KURULUŞ YILI: 2001
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:

1:)Uygun lokasyonda ve boyutta showroom olarak kullanılabilecek bir mağaza.
2:)Ürün gamımız içerisinde bulunan makinelerden birer adet olmak üzere bayii dip fiyatından alınarak showroomda konuşlandırılması.Satılacak tüm makineler genel merkezden çıkacak showroom makineleri sabit kalacaktır.
3:)Tahmini yatırım bütçesi 3 adet farklı model soft&frozen yogurt makinesi, üçlü ikili ve tekli granita makinelerinden birer adet, 3 adet şerbetlikten birer adet olmak üzere ortalama 37.000 tl makine yatırımı artı bayii olacak firmanın kendi karşılayacağı mağaza içi büro malzemeleri yatırımı ve duvar giydirmeleri hariçtir.

BAYİLİK DESTEKLERİ:

EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: N.Cüneyt Şen
CEP TEL: 0541 213 60 27
İŞ TEL : 0216 314 54 92
MAİL : bilgi@maviarma.com, cuneyt@maviarma.com
ADRES: MaviArma Endüstriyel Makine ve Bilişim Hizmetleri
N.Cüneyt Şen Hatboyu Bulvarı Tatlısu Mahallesi Okay Caddesi No:33/b Yukarı Dudullu,
Ümraniye / İstanbul
Telefon : 0216 314 54 92 – GSM: 0541 213 60 27 – GSM: 0532 635 17 91
Web: www.softmatic.net www.maviarma.com

Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here